Lenco CR-18 Biały radiobudzik z funkcją alarmu i podświetleniem, nowoczesny design
Polecana ofertaRTV EURO AGD
119,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Lenco CR 18 to biały radiobudzik z analogowym radiem FM/AM i pamięcią stacji. Posiada dwa alarmy z opcją budzenia beeperem lub radiem. Wyposażony w funkcję drze... rozwiń
Lenco CR-18 Biały Radiobudzik
119,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Alarm (budzik):2;Drzemka:tak;Dźwięk:mono;Funkcja projekcji czasu na ścianie:nie;Funkcje dodatkowe:regulacja jasności wyświetlacza;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:biały;Kolor obudowy:biały;Kolor podświetle...
- Brand: Lenco
- Color: biały
- Ean: 8711902035060
- Gtin: 8711902035060
- Producer: Lenco
Lenco CR-18 Biały Radiobudzik
119,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Budzik:2;Opcja drzemki:tak;Dźwięk:mono;Funkcja projekcji czasu na ścianie:nie;Dodatkowe opcje:regulacja jasności wyświetlacza;Gwarancja:12 miesięcy;Barwa obudowy:biały;Kolor obudowy:biały;Barwa ekranu...
- Brand: Lenco
- Ean: 8711902035060
- Gtin: 8711902035060
- Producer: Lenco
RADIOBUDZIK LENCO CR-18 biały
479,96 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
LENCO CR-18 biały Najważniejsze cechy Rodzaj: Cyfrowy Specyfikacja Techniczna: Rodzaj: Cyfrowy Kolor: biały Wymiary: 200 x 77 x 80 mm Waga [g]: 830 g Zasilan...
- Gtin: 8711902035060
- Old_price: 479.96
- Sale_price: 479.96
Radiobudzik Lenco CR18 Biały
119,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Radiobudzik LENCO CR18 Biały Projektor: Nie Radio: Cyfrowe Zakresy fal radiowych: AM, FM Dźwięk: Mono Zasilanie: Bateryjno-sieciowe Kolor obudowy: Biały Indeks: 882184 Radiobudzik CR18 to nowoc...
- Cechy dodatkowe: wyświetlacz LCD
- Ean (gtin): 8711902035060
- Funkcje: budzenie sygnałem
- Głębokość produktu: 8
- Kod producenta: 123
- Kolor: srebrny
- Marka: Lenco
- Model: CR-18
- Radio: FM
- Szerokość produktu: 20
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
- Waga produktu: 0.83
- Wysokość produktu: 8
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa ekranu | szary |
|---|---|
| Barwa obudowy | biały |
| Budzik | 2 |
| Dodatkowe opcje | regulacja jasności wyświetlacza |
| Dźwięk | mono |
| Ekran | LED |
| Funkcja projekcji czasu na ścianie | nie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor obudowy | biały |
| Opcja drzemki | tak |
| Radio | analogowe z pamięcią |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 200 x 77 x 80 mm |
| Sygnał budzika | beeper, radio |
| Termometr | nie |
| Waga | 830 g |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer) | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, zasilacz sieciowy |
| Zakresy fal radiowych | FM (UKF), AM |
| Zasilanie podtrzymania pamięci | 2 baterie AAA |
| Zasilanie | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Zasilanie | sieciowe |
| Złącze USB | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 69,00 zł
Aktualna cena od 119,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 69,00 zł | Empik.com | -50 zł |
| 03.04.2026 | 69,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 28.04.2026 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 69,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 119,99 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 51 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenco
Kategoria: Lenco Ceny od 119.99 zł do 479.96 zł
EAN: 8711902035060
SKU: 08711902035060
Polecana ofertaRTV EURO AGD
119,99 zł
Przejdź do sklepu >



