Lenco SCD-650 Różowy radioodtwarzacz CD, odtwarzacz CD, kolor różowy, model SCD 650
Polecana ofertaOle Ole!
343,29 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Radioodtwarzacz Lenco SCD-650 w kolorze różowym to wszechstronne urządzenie muzyczne. Odtwarza płyty CD, CD-R/RW oraz pliki MP3. Posiada analogowe radio AM/FM, ... rozwiń
Lenco SCD-650 Różowy Radioodtwarzacz CD
343,29 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bluetooth:nie;Dźwięk:stereo;Dodatkowe opcje:muzyczne efekty świetlne, podświetlany wyświetlacz, USB - muzyka;Gwarancja:12 miesięcy;Barwa:różowy;Kolor:różowy;Korekcja dźwięku:nie;Odtwarzacz kaset:nie;M...
- Brand: Lenco
- Color: różowy
- Ean: 8711902034971
- Gtin: 8711902034971
- Producer: Lenco
Lenco SCD-650 Różowy Radioodtwarzacz CD
379,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bluetooth:nie;Dźwięk:stereo;Funkcje dodatkowe:muzyczne efekty świetlne, podświetlany wyświetlacz, USB - muzyka;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:różowy;Kolor:różowy;Korektor dźwięku:nie;Magnetofon:nie;Moc w...
- Brand: Lenco
- Color: różowy różowy
- Ean: 8711902034971
- Gtin: 8711902034971
- Producer: Lenco
Lenco Radio i odtwarzacz CD SCD-650 różowe
833,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kompaktowe, przenośne radio i odtwarzacz CD SCD-650 firmy Lenco sprawi wiele frajdy Twoim dzieciom. Boombox jest zasilany siedziowo oraz działa na baterie. R...
Przejdź do sklepu >
Radioodtwarzacz Radio CD Lenco SCD-650 Usb Fm Aux Mikrofon Karaoke Różowy
343,29 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Radioodtwarzacz CD Lenco SCD-650 Różowy nr kat. 1109037 Moc wyjściowa RMS: 2 x 1,8 W Standardy odtwarzania: Audio CD, CD-R/RW, MP3 Radio: analogowe, AM, FM Bluetooth: nie Pilot: nie Nr kat. 1109037 Od...
- Cechy dodatkowe: wyświetlacz LCD
- Ean (gtin): 8711902034971
- Funkcje: zegar
- Głębokość produktu: 21.5
- Kod producenta: SCD650PK
- Kolor: różowy
- Komunikacja: brak
- Marka: Lenco
- Moc: 6
- Model: SCD650PK
- Odtwarzane nośniki: płyta CD, nośnik USB
- Rodzaj radia: analogowe
- Szerokość produktu: 24.1
- Waga produktu: 1.59
- Wysokość produktu: 12
- Zakresy radia: FM
- Załączone wyposażenie: Mikrofon
- Złącza: USB
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | różowy |
|---|---|
| Bluetooth | nie |
| Dodatkowe opcje | muzyczne efekty świetlne, podświetlany wyświetlacz, USB - muzyka |
| Dźwięk | stereo |
| Ekran | LCD |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | różowy |
| Korekcja dźwięku | nie |
| Moc wyjściowa RMS | 2 x 1,8 W |
| Model (wariantowanie) | SCD-650 |
| Odtwarzacz kaset | nie |
| Odtwarzacz płyt kompaktowych | tak |
| Pilot | nie |
| Radio | analogowe |
| Regulowanie wysokich/niskich tonów | nie |
| Rodzaj głośników | dwudrożny |
| Rodzaj | radioodtwarzacz CD |
| Rozmiary | 241 x 215 x 120 mm |
| Sposób wkładania płyty kompaktowej | od góry |
| Standardy odtwarzania | Audio CD, CD-R/RW, MP3 |
| Uchwyt umożliwiający przenoszenie | tak |
| Waga | 1,7 kg |
| Włącznik czasowy (budzik) | nie |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer) | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający, karta gwarancyjna, mikrofon |
| Wzmocnienie basów | nie |
| Zakres fal radiowych | AM, FM |
| Zasilanie | 6 baterii R14, sieciowe 220-240 V, 50/60 Hz |
| Zegar | nie |
| Złącza | USB, słuchawkowe, wejście AUX - 3,5 mm |
| Złącze USB | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 343,29 zł
Aktualna cena od 343,29 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 379,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 399,00 zł | Ole Ole! | 20 zł |
| 03.02.2026 | 369,00 zł | RTV EURO AGD | -30 zł |
| 03.03.2026 | 369,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.04.2026 | 369,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.05.2026 | 343,29 zł | Ole Ole! | -25 zł |
| 19.05.2026 | 343,29 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 343,29 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 343,29 zł na dzień 19.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenco
Kategoria: Lenco Ceny od 343.29 zł do 833.99 zł
EAN: 8711902034971
SKU: 08711902034971
Polecana ofertaOle Ole!
343,29 zł
Przejdź do sklepu >



