Lenovo ThinkVision P27u-20 27 cali 4K IPS 60Hz 4ms LED monitor
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 449,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Monitor Lenovo ThinkVision P27u-20 to 27-calowy wyświetlacz 4K z matrycą IPS, oferujący realistyczne kolory dzięki 10-bitowemu przetwarzaniu. Czas reakcji 4 ms ... rozwiń
Lenovo ThinkVision P27u-20 27" 4K IPS 60Hz 4ms Monitor LED
2 449,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):tak;Format ekranu:16:...
- Brand: Lenovo
- Ean: 0195713542999
- Gtin: 0195713542999
- Producer: Lenovo
Lenovo ThinkVision P27u-20 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
3 082,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD FreeSync: Nie Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO Czas odpowiedzi (szybkość): 4 ms Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms EAN: 195713542999 Ekran dotykowy: Nie Ekran matowy: Tak Format o...
- Code: 62CBRAT6EU
- Ean: 195713542999
- Kod_producenta: 62CBRAT6EU
- Producer: Lenovo
Lenovo Monitor TV P27u-20 27
3 000,13 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Czas reakcji [ms]: 4ms
- Częstotliwość: 60 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 16:9
- Głośniki: 2
- Hdr: G
- Jasność: 450 cd/m2
- Kolor: Kruczo-czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1 / 3000000:1 (dynamic)
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld
- Matryca: IPS LCD
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Lenovo
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840x2160
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.1554
- Złącza: HDMI
Monitor 27.0 ThinkVision P27u-20 WLED LCD 62CBRAT6EU
2 983,37 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED, 27" (27" widoczny), 3840 x 2160 4K @ 60 Hz, IPS, 450 cd/m2, 1000:1, 4 ms, Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort, głośnik(i), kruczo-czarny
- Czas reakcji [ms]: 4ms
- Częstotliwość: 60 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 16:9
- Głośniki: 2
- Hdr: G
- Jasność: 450 cd/m2
- Kolor: Kruczo-czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1 / 3000000:1 (dynamic)
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1,07 mld
- Matryca: IPS LCD
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Lenovo
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 3840x2160
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.1554
- Złącza: HDMI
Monitor Lenovo ThinkVision P27u-20 62CBRAT6EU 27" 3840x2160
2 407,26 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Jako autoryzowany platynowy partner Lenovo, oferujemy nowy sprzęt z oficjalnej polskiej dystrybucji , który jest objęty pełnym wsparciem serwisowym oraz gwarancją producenta . Kupując na naszej aukcji...
- Cechy dodatkowe: Wbudowane głośniki
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Głębokość produktu z podstawą: 21.99
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 62CBRAT6EU
- Kontrast dynamiczny (x:1): 3000000
- Kontrast statyczny (x:1): 1000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Lenovo
- Model: P27u-20
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.16
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.2
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 7
- Waga z podstawą: 7
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | nie |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | przetwarzanie koloru 10-bit |
| Dodatkowe opcje | głośniki, USB, Thunderbolt, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 219 mm |
| Głośniki | 2 x 3 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 450 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Lenovo ThinkVision Pu-20 |
| Szerokość | 613 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,2 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB |
| Wysokość z podstawą | 421 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.0 x 2, Thunderbolt 4 x 2, USB 3.0 / 3.1 x 3, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 36 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 30 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2379,00 zł
Aktualna cena od 2449,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2569,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 2539,00 zł | RTV EURO AGD | -30 zł |
| 03.07.2025 | 2485,26 zł | Ole Ole! | -53 zł |
| 03.08.2025 | 2379,00 zł | Sklep komputronik.pl | -106 zł |
| 03.09.2025 | 2449,00 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
| 03.11.2025 | 2996,78 zł | Sklep iep24.eu | 547 zł |
| 03.12.2025 | 2984,99 zł | Sklep iep24.eu | -11 zł |
| 03.01.2026 | 2976,04 zł | Sklep iep24.eu | -8 zł |
| 03.04.2026 | 3000,17 zł | Sklep iep24.eu | 24 zł |
| 03.05.2026 | 2449,00 zł | RTV EURO AGD | -551 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2379,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2449,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 70 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenovo
Kategoria: Lenovo Ceny od 2407.26 zł do 3082.99 zł
EAN: 0195713542999
SKU: 62CBRAT6EU
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 449,00 zł
Przejdź do sklepu >



