Lexon Bubble LED lampa złota z ładowarką indukcyjną 15W LH70D
Polecana ofertaMedia Expert
499,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lexon Bubble LED z ładowarką indukcyjną 15W to elegancka złota lampa, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Wykonana z aluminium, szkła i tworzywa s... rozwiń
LEXON Lampa stołowa Bubble LH70D z ładowarką indukcyjną Złoty Zyskaj
499,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Lexon Bubble Lamp to wyjątkowa lampa biurkowa, która łączy w sobie funkcje oświetleniowe z technologią ładowania. To nie tylko źródło światła, ale także inteligentna stacja indukcyjna, gotowa do obsłu...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | różne kolory |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | Bluetooth, zasilanie bateryjne |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | nie dotyczy |
| Jasność | 150 lm |
| Klasy energetyczne dołączonych żarówek | nie dotyczy |
| Kolor | złoty |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Moc maksymalna do relacji | 0 W |
| Moc maksymalna | 0 |
| Możliwość stosowania żarówek o klasie | nie dotyczy |
| Przeznaczenie | biuro w domu |
| Rodzaj światła | LED |
| Rodzaj | lampa |
| Wymiary | 12 x 29,6 cm |
| Zużycie energii na 1000 h | 0 kWh/1000h |
| Źródło światła | wbudowane LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 299,00 zł
Aktualna cena od 499,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 359,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 359,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.06.2025 | 359,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.08.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.09.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 299,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 299,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 499,99 zł | Media Expert | 200 zł |
| 01.04.2026 | 499,99 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 299,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 499,99 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 201 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lexon
Kategoria: Lampy Cena: 499.99 zł
EAN: 3660491203884
SKU: LH70D
Polecana ofertaMedia Expert
499,99 zł
Przejdź do sklepu >
