LG 43UA75006LA 43 LED 4K webOS DVB-T2 Telewizor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, LG 43UA75006LA to 43-calowy telewizor LED 4K z systemem webOS, oferujący doskonałą jakość obrazu dzięki HDR10 i HLG. Wyposażony w inteligentną platformę LG Thin... rozwiń
LG 43UA75006LA 43" LED 4K webOS DVB-T2 Telewizor LED
1 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:0;Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime, Xbox Cloud Gaming;Aplikacje Smart TV - przypis...
- Brand: LG
- Color: czarny
- Ean: 8806096348086
- Gtin: 8806096348086
- Producer: LG
LG 43UA75006LA 43" LED 4K webOS DVB-T2 Telewizor LED
1 199,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Opcjonalne wyposażenie:0;Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime, Xbox Cloud Gaming;Aplikacje Smart TV - przypis...
- Brand: LG
- Certification: EC EPREL 2228820
- Color: czarny
- Ean: 8806096348086
- Gtin: 8806096348086
- Producer: LG
Telewizor LED LG 43UA75006LA 43" 4K webOS HDR10 Czarny
1 199,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telewizor LED LG 43Ua75006La 43" 4K webOS Hdr10 Czarny LG 43Ua75006La to telewizor 4K UHD z podświetleniem Direct LED i natywną częstotliwością odświeżania 60 Hz. Wyposażony w procesor 7 AI 4K Gen8 or...
Przejdź do sklepu >
Telewizor Lg 43UA7500 6LA 4K Uhd Led Ai Smart 43" Bluetooth Hdr Wi-Fi
1 197,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Ean (gtin): 8806096348086
- Głębokość produktu z podstawą: 20
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod eprel: 2228823
- Kod producenta: 234056
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Liczba głośników: 2
- Liczba złączy hdmi: 3
- Liczba złączy usb: 2
- Marka: LG
- Model: 43UA7500
- Odświeżanie obrazu: 60
- Przekątna ekranu: 43
- Smart tv: WebOS
- Standard vesa: 200 x 200
- Technologia hdr: Nie
- Waga produktu: 9
- Waga z podstawą: 7.4
- Wysokość produktu z podstawą: 62.1
- Złącza: Common Interface, USB, HDMI, RJ-45, cyfrowe wyjście optyczne
- Łączna moc głośników: 20
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aplikacje Smart TV - przypisy | Dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, Aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. |
|---|---|
| Cyfrowe wyjście koaksjalne | nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne | tak |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | do 60 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dla graczy | nie |
| DLNA | nie |
| Dodatkowe opcje dźwięku | AI Acoustic Tuning (Inteligentne dopasowanie dźwięku do pomieszczenia), Bluetooth Audio, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro (Czysty Głos), HDMI eARC, LG Sound Sync (LG Synchronizacja Dźwięku), 7 AI Sound Pro (wirtualne 9.1.2 Up-mix) |
| Dodatkowe opcje obrazu | 4K Upscaler (Skalowanie), Dynamic Tone Mapping (Dynamiczne mapowanie tonów), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), 7 Gen8 AI Processor 4K |
| Dodatkowe opcje | procesor 4-rdzeniowy, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), Inteligentna platforma LG ThinQ AI |
| Format HD / Rozdzielczość | 4K UHD / 3840 x 2160 |
| Format HDR | HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje dodatkowe | przeglądarka internetowa, tryb gra, tryb sport, HbbTV |
| Funkcje Smart TV | Inteligentna platforma LG ThinQ AI, Alerty Sportowe (Sport Alert), Ustawienia rodzinne (Family Settings), LG Channels |
| Głębokość telewizora z podstawą | 20 cm |
| Głębokość telewizora | 6,8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HbbTV | tak |
| HDMI (wersja) | (3x HDMI 2.0) |
| HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Ilość złączy HDMI | 3 |
| Ilość złączy USB | 1 |
| Inna komunikacja | Bluetooth, AirPlay 2 |
| Input lag | 0 ms |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor | czarny |
| Korektor dźwięku | tak |
| Maksymalne Zużycie energii | 0 W |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model na rok | 2025 |
| Model (wariantowanie) | UA75003LA |
| Możliwość powieszenia na ścianie | tak |
| Nagrywanie na USB | nie |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Odświeżanie | standard (50/60 Hz) |
| Opcjonalne wyposażenie | 0 |
| Podświetlenie matrycy | Direct LED |
| Podwójny tuner HD | nie |
| Pozostałe funkcje i parametry | HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, ThinQ AI |
| Przeglądarka internetowa | tak |
| Przekątna ekranu widzialna cm | 108 cm |
| Przekątna matrycy cm | 108 cm |
| Przełącznik | nie |
| Regulacja tonów | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj podstawy | nóżki |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | LG Seria 7 |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | tak |
| Standard VESA | 200x200 mm |
| System dźwięku przestrzennego | tak |
| System i moc głośników | system 2.0 / 20 W |
| System Smart | LG webOS 25 |
| Szerokość podstawy | 89,2 cm |
| Szerokość | 96,8 cm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia obrazu | LED |
| Technologie dla graczy | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), HGiG (HDR Gaming Interest Group) |
| Telegazeta | tak |
| Telewizor Smart | Smart TV |
| Tryb gra | tak |
| Tryb sport | tak |
| Tuner | DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy |
| Typ telewizora opis cenowy | telewizor LED Smart TV |
| Typ | telewizor LED |
| VESA rodzaj śruby | M6 |
| Waga bez podstawy | 7,3 kg |
| Waga z podstawą | 7,4 kg |
| Wejście komponentowe | nie |
| Wiadomości dodatkowe | 0 |
| Widżety Smart TV | YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Viaplay, SkyShowtime |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyposażenie | pilot, baterie do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość z podstawą | 62,1 cm |
| Wysokość | 56,7 cm |
| Zakrzywiony ekran Curved | nie |
| Zasilanie 12/24 V | nie |
| Zasilanie | 110 - 240 V 50/60 Hz |
| Złącza | optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x3, USB x1 |
| Złącze CI (Common Interface) | 1 |
| Złącze CI (Common Interface) | tak |
| Złącze Ethernet (LAN) | tak |
| Złącze EURO | 0 |
| Złącze HDMI 2.1 | nie |
| Złącze VGA | nie |
| Zużycie energii HDR | 74 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 54 kWh/1000h |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zwrotny kanał audio | eARC |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1277,00 zł
Aktualna cena od 1199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1299,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.03.2026 | 1277,00 zł | Ole Ole! | -22 zł |
| 02.04.2026 | 1199,00 zł | Media Markt | -78 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1277,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1199,00 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 78 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 1197 zł do 1227 zł
EAN: 8806096348086
SKU: 08806096348086
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 199,00 zł
Przejdź do sklepu >



