Lg Electronics Monitor gamingowy 34G600A-B 34 cale Wqhd UltraGear 160Hz
Polecana ofertaRTV EURO AGD
972,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 9
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
LG UltraGear 34G600A-B 34" UWQHD VA 160Hz 1ms MBR Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
972,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:160 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:21...
- Brand: LG
- Ean: 8806096483992
- Gtin: 8806096483992
- Producer: LG
LG UltraGear 34G600A-B 34" UWQHD VA 160Hz 1ms MBR Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
972,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: LG
- Certification: EC EPREL 2308842
- Ean: 8806096483992
- Gtin: 8806096483992
- Producer: LG
MONITOR LG LED 34" 34G600A-B 160Hz
1 080,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Adapter zewnętrznego zasilania: TakAMD FreeSync: TakBluetooth: NieCzas odpowiedzi (typowy): 1 msCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzDługość przekątnej ekranu (cm): 86,35 cmEAN: 8806096483992Ekran doty...
Przejdź do sklepu >
LG UltraGear 34G600A-B 34-calowy zakrzywiony monitor gamingowy WQHD z częstotliwością odświeżania 180 Hz i technologią AMD FreeSync Premium
1 675,77 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
34-calowy zakrzywiony monitor do gier LG UltraGear 34G600A-B WQHD: poszerz swój świat gier Przenieś swoje wrażenia z gry na nowy poziom dzięki 34-calowemu zakrzywionemu monitorowi do gier LG UltraGear...
- Ean: 8806096483992
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: 34G600A-B.AEUQ
- Producer: LG
Monitor LG 34" UltraGear 34G600A-B Curved VA WQHD 160Hz 2xHDMI DP glośniki
1 000,91 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
LG Ultragear 34G600A-B.AEU 34" Gaming PC Display - Rozdzielczość panelu VA QHD (3440 x 1440), 5ms GtG 160Hz, HDR 10, sRGB 99% (CIE1931), FreeSync Premium
972,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor LG 34G600A-B
941,72 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor LG 34G600A-B LG Producent: LG Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 21:9 przekątna: 34 cali Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 piksele Typ ek...
- Gtin: 8806096483992
- Old_price: 919.00
- Sale_price: 941.72
Monitor Led 32" Lg UltraGear 34G600AB
999,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja techniczna: Przeznaczenie produktu : Dla graczy Przekątna ekranu : 34" Powłoka matrycy : Matowa Rodzaj matrycy : LED, VA Typ ekranu : Zakrzywiony Monitor bezramkowy : Tak Rozdzielczość ek...
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, HDMI, Wbudowane głośniki, Zasilanie
- Certyfikaty: AMD FreeSync
- Częstotliwość odświeżania: 160
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 24.91
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 34G600A-B.AEU
- Kontrast statyczny (x:1): 4000
- Marka: LG
- Model: 34G600A-B.AEU
- Powłoka matrycy: błyszcząca
- Przekątna ekranu: 34
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3440 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 80.9
- Waga produktu: 5.8
- Wysokość produktu: 35.89
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 160 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), wąska ramka, HDR10, zakrzywienie 1800R, technologia Crosshair, technologia AMD FreeSync Premium, technologia Black Stabilizer |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, głośniki, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 249 mm |
| Głośniki | 2 x 5 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG G600A |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 86 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3440 px |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Szerokość | 809 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 10 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 470 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 50 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1173,97 zł
Aktualna cena od 941,72 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1277,29 zł | Sklep iep24.eu | - |
| 03.02.2026 | 1173,97 zł | Sklep iep24.eu | -103 zł |
| 03.03.2026 | 1188,99 zł | Empik.com | 15 zł |
| 01.04.2026 | 941,72 zł | Empik.com | -247 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1173,97 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 941,72 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 232 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 941.72 zł do 1675.77 zł
EAN: 8806096483992
SKU: 08806096483992
Polecana ofertaRTV EURO AGD
972,00 zł
Przejdź do sklepu >








