LG UltraGear 27GS50F-B monitor gamingowy 27 cali Full HD VA 180Hz 1ms MPRT HDMI DisplayPort
Polecana ofertaAllegro
489,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, LG UltraGear 27GS50F-B to 27-calowy gamingowy monitor LED z matrycą VA. Oferuje częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji 1 ms, co zapewnia płynność obraz... rozwiń
Lg Monitor 27GS50F-B 27 Fhd UltraGear 180Hz 1ms Mbr Hdr 10 Hdmi Dp FreeSync
489,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor 27" LG UltraGear 27GS50F-B Przekątna: 27" Matryca: VA, LED, bezramkowa z 3 stron Proporcje obrazu: 16:9 Rozdzielczość: FULL HD 1920 x 1080 Czas reakcji: 1ms MBR / 5ms (GtG w trybie "szybszy...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 180
- Ean (gtin): 8806096090688
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: E
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Kod producenta: 27GS50F
- Kolor: czarny
- Kontrast statyczny (x:1): 3000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: LG
- Model: 27GS50F-B
- Powłoka matrycy: matowa
- Proporcje obrazu: 16:9
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1080
- Standard vesa: 100 x 100
- Technologie: FreeSync
- Typ matrycy: VA
- Zawiera baterie: nie
- Złącza: HDMI, DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm)
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, technologia AMD FreeSync, technologia Crosshair, technologia Dynamic Action Sync, technologia Black Stabilizer |
| Dodatkowe opcje | AMD FreeSync, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 202 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG GS50R |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 18 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 614 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,87 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 456 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii SDR | 19 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 449,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 459,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 03.06.2025 | 497,23 zł | Sklep iep24.eu | 38 zł |
| 03.07.2025 | 489,48 zł | Sklep iep24.eu | -7 zł |
| 03.08.2025 | 479,00 zł | Amazon.pl | -10 zł |
| 03.09.2025 | 449,00 zł | Amazon.pl | -30 zł |
| 03.10.2025 | 498,36 zł | Amazon.pl | 49 zł |
| 03.11.2025 | 497,23 zł | Sklep iep24.eu | -1 zł |
| 03.12.2025 | 633,99 zł | Akces-Markt | 136 zł |
| 03.01.2026 | 625,99 zł | Akces-Markt | -8 zł |
| 03.03.2026 | 533,08 zł | ddw24.online | -92 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 449,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Cena: 489 zł
EAN: 8806096090688
SKU: 08806096090688
Polecana ofertaAllegro
489,00 zł
Przejdź do sklepu >
