Lg Electronics Monitor 27G411A-B 27 cali Fhd UltraGear
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
LG UltraGear 27G411A 27" Full HD IPS 120Hz / 144Hz O/C 1ms MBR Gamingowy Monitor LED
399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: LG
- Ean: 8806096567449
- Gtin: 8806096567449
- Producer: LG
LG UltraGear 27G411A 27" Full HD IPS 120Hz / 144Hz O/C 1ms MBR Gamingowy Monitor LED
399,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: LG
- Certification: EC EPREL 2391926
- Ean: 8806096567449
- Gtin: 8806096567449
- Producer: LG
MONITOR LCD 27" IPS/27G411A-B LG
450,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
27 " 1920 x 1080 px Full HD 16:9 LCD IPS Ekran dotykowy Nie 5 ms Płaski Contrast 1500:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz Wbudowane głośniki Nie Wbudowana kamera/aparat Nie 1xIlość portów HD...
Przejdź do sklepu >
LG 27G411A-B Monitor gamingowy UltraGear 27" 144 Hz FHD z obsługą technologii NVIDIA G-SYNC
555,81 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Najlepszy monitor do gier: płynna akcja i żywe kolory dzięki LG UltraGear G4 Monitor do gier jest kluczowym narzędziem, które decyduje o zwycięstwie lub porażce. Nasi eksperci z visunext są zgodni: LG...
- Ean: 8806096567449
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: E
- Kod_producenta: 27G411A-B.AEU
- Producer: LG
LG UltraGear 27G411A-B - 144Hz OC Full HD IPS 27''
391,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
LG UltraGear 27G411A-B - 144Hz OC Full HD IPS 27'' LG Producent: LG Kod producenta: 27G411A-B.AEU EAN: 8806096567449 Nazwa produktu: LG UltraGear 27G411A-B -...
- Gtin: 8806096567449
- Old_price: 444.99
- Sale_price: 390.99
Monitor Lg UltraGear 27G411A-B 27 Ips Fhd 120Hz 144Hz Oc Led
465,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LG 27" UltraGear 27G411A-B.AEU IPS FHD 144Hz HDMI DP Parametry techniczne: INFORMACJE PODSTAWOWE Opis ogólny: Monitor LG 27" UltraGear 27G411A-B.AEU IPS FHD 144Hz HDMI DP Kolor obudowy: Czarny...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, technologia AMD FreeSync, HDR10, technologia Crosshair, technologia Black Stabilizer, licznik FPS, technologia NVIDIA G-Sync compatible |
| Dodatkowe opcje | HDR, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 220 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | F |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG G411A |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 0 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 612 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 3,8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,31 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 452 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 1.4 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 22 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 20 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 398,90 zł
Aktualna cena od 391,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 399,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 399,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 398,90 zł | Empik.com | 0 zł |
| 31.03.2026 | 391,99 zł | Empik.com | -6 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 398,90 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 391,99 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 7 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 391.99 zł do 555.81 zł
EAN: 8806096567449
SKU: 27G411A-B.AEU
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >





