Lorenti duży portfel damski na zamek cyrkoniami RFID 76121 MPG
Polecana ofertaSkorzana.com
149,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Elegancki bordowy portfel damski Lorenti 76121 MPG to połączenie stylu i funkcjonalności. Wykonany z naturalnej skóry, posiada 6-10 przegródek na karty oraz zam... rozwiń
Portfel damski Lorenti 76121-MPG bordowy
149,00 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 76121-MPG
- Dowód rejestracyjny: mieści
- Gabaryt inpost: A
- Ilość przegródek na karty: 6-10
- Kieszeń na monety: zamykana na suwak
- Kolor główny: bordowy
- Kolor okuć: Srebrny
- Marka: Lorenti
- Materiał: skóra naturalna
- Ochrona rfid: Tak
- Orientacja: Pozioma
- Pudełko: Tak
- Płeć#2: Kobieta
- Płeć: damska
- Styl: miejski/casual
- Szerokość: 18 cm
- Typ: portfel
- Wielkość: duża
- Wysokość: 9,5 cm
- Wzór: delikatny wzór
- Zamknięcie: suwak
Damska portmonetka z cyrkoniami od Lorenti z RFID
126,96 zł
Sprzedawca: torebki-skorzane.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Duży portfel fakturowany skóra naturalna portfel na karty i dokumenty portmonetka na suwak Lorenti, bordowy
148,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Duży portfel damski skórzany Lorenti z breloczkiem, bordowy Zanurz się w świecie luksusu z portfelem damskim marki Lorenti . Ten wyjątkowy model, wykonany z...
- Gtin: 5903051219498
- Old_price: 148.99
- Sale_price: 119.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 4 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Bordowy |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 18 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Wzór | Delikatny wzór |
| Zamknięcie | Suwak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 126,96 zł
Aktualna cena od 126,96 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 148,99 zł | Empik.com | - |
| 03.05.2025 | 148,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.06.2025 | 148,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.07.2025 | 148,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 148,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 148,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 142,99 zł | Skorzana.com | -6 zł |
| 03.11.2025 | 142,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 144,99 zł | Skorzana.com | 2 zł |
| 03.01.2026 | 144,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 148,99 zł | Empik.com | 4 zł |
| 03.03.2026 | 126,96 zł | torebki-skorzane.pl | -22 zł |
| 03.04.2026 | 126,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 126,96 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 126,96 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lorenti
Kategoria: Lorenti Ceny od 126.96 zł do 149 zł
EAN: 5903051219498
SKU: 76121-MPG
Polecana ofertaSkorzana.com
149,00 zł
Przejdź do sklepu >


