Milagro oprawa do wbudowania K G panel LED EKP1812 300x600 24W neutralna 4000K
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
130,91 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Milagro oprawa do wbudowania K G Panel LED EKP1812 to nowoczesne oświetlenie techniczne, które zapewnia neutralną białą barwę światła o jasności 1600 lm. Wykona... rozwiń
Oprawa wpuszczana do wbudowania K/G PANEL LED do garażu EKP1812 Milagro
130,91 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: EKP1812/Milagro
- Ean: 5907565918120
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała neutralna |
|---|---|
| Długość | 30 cm - 40 cm |
| Długość (cm) | 30 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Jasność | 1600 lm - 1800 lm |
| Jasność (Lm) | 1600 |
| Kategoria | Oświetlenie techniczne / panele led |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 120 |
| Kolor | Biały |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 24 |
| Materiał | Metal |
| Napięcie zasilania | 230v |
| Szerokość | 60 cm - 80 cm |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Temperatura barwowa (K) | 4000k |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 0.5 |
| Zawiera czujnik ruchu | Nie |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 98,18 zł
Aktualna cena od 130,91 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 111,27 zł | PolskieLampy.pl | -19 zł |
| 03.01.2026 | 111,27 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 19 zł |
| 03.03.2026 | 98,18 zł | Sklep sklepbaterie.pl | -32 zł |
| 31.03.2026 | 130,91 zł | PolskieLampy.pl | 32 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 98,18 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 130,91 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 33 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: MILAGRO
Cena: 130.91 zł
EAN: 5907565918120
SKU: EKP1812/Milagro
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
130,91 zł
Przejdź do sklepu >
