Milagro plafon loft Sofia szkło przezroczyste czarny metal MLP6573
Polecana ofertalampy.pl
249,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Oprawa sufitowa Milagro Loft Sofia MLP6573 to eleganckie oświetlenie dla nowoczesnych wnętrz. Wykonana z wysokiej jakości szkła, oferuje jedno źródło światła o ... rozwiń
Lampa sufitowa Sofia Eko-Light, możliwość ściemniania, przezroczysty / transparentny, salon / jadalnia, szkło, nowoczesny
249,00 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Lampa sufitowa kula Sofia transparentna 1xE27
160,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Długość/wysokość: 100
- Ean (gtin): 5902693765738
- Kod producenta: MLP6573
- Kolor: szary
- Liczba punktów światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60
- Marka: Milagro
- Materiał dominujący: metal
- Rodzaj gwintu: E27
- Zasilanie: sieciowe
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 20 cm - 30 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 20 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kategoria | Oświetlenie wewnętrzne / lampy sufitowe |
| Kolor | Czarny |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 60 |
| Materiał | Szkło |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Napięcie zasilania | 230v |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Szerokość | 20 cm - 30 cm |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wysokość | 20 cm - 30 cm |
| Wysokość (cm) | 24 |
| Wysokość klosza / abażura | 20 cm - 30 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 20 |
| Zawiera czujnik ruchu | Nie |
| Żarówka | E27-standard |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 135,84 zł
Aktualna cena od 249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 144,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | - |
| 03.05.2025 | 160,00 zł | Phenomena Light | 16 zł |
| 03.06.2025 | 160,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 160,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 160,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 160,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 160,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.11.2025 | 160,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 135,84 zł | MLAMP.pl | -24 zł |
| 03.01.2026 | 136,00 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 160,00 zł | Phenomena Light | 24 zł |
| 03.03.2026 | 249,00 zł | lampy.pl | 89 zł |
| 31.03.2026 | 249,00 zł | lampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 135,84 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 249,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 113 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Eko-light
Kategoria: MILAGRO Ceny od 160 zł do 249 zł
EAN: 5902693765738
SKU: OI_404930637
Polecana ofertalampy.pl
249,00 zł
Przejdź do sklepu >

