Milagro plafon sufitowy SFERA MLP8875 metalowa kula na listwie czarna biała chrom 100cm
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
460,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Oprawa sufitowa Milagro Sfera MLP8875 to eleganckie oświetlenie wewnętrzne z pięcioma punktami światła, które doskonale rozświetli każde pomieszczenie. Wykonana... rozwiń
Oprawa sufitowa SFERA MLP8875 - Milagro
460,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: MLP8875/Milagro
- Ean: 5902693771258
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 13 |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kategoria | Oświetlenie wewnętrzne / lampy sufitowe |
| Kolor | Chrom |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 40 |
| Materiał | Szkło |
| Napięcie zasilania | 230v |
| Rodzaj źródła światła | E14 |
| Szerokość | 80 cm - 100 cm |
| Szerokość (cm) | 90 |
| Wysokość | 20 cm - 30 cm |
| Wysokość (cm) | 20 |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 13 |
| Żarówka | E14-standard |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 390,54 zł
Aktualna cena od 460,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | - |
| 03.05.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 460,00 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 390,54 zł | MLAMP.pl | -69 zł |
| 03.01.2026 | 391,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 460,00 zł | PolskieLampy.pl | 69 zł |
| 03.03.2026 | 460,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 04.04.2026 | 460,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 390,54 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 460,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 69 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: MILAGRO
Cena: 460 zł
EAN: 5902693771258
SKU: MLP8875/Milagro
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
460,00 zł
Przejdź do sklepu >
