Minerva M823B maszyna do szycia
Polecana ofertaRTV EURO AGD
610,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Minerva M823B to maszyna do szycia o mocy 70 W, oferująca 23 ściegi, w tym prosty, zygzak i owerlokowy. Posiada funkcje cerowania, haftowania, obszywania dziure... rozwiń
Minerva M823B Maszyna do szycia
610,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne nawlekanie igły:tak;Chwytacz nitki:wahadłowy;Funkcje dodatkowe:wbudowane oświetlenie;Funkcje szycia:cerowanie, haftowanie, obszywanie dziurki guzika, przyszywanie aplikacji, przyszywanie ...
- Brand: Minerva
- Ean: 4820160910348
- Gtin: 4820160910348
- Producer: Minerva
Minerva M823B Maszyna do szycia
610,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne nawlekanie igły:tak;Chwytacz nici:wahadłowy;Dodatkowe opcje:wbudowane oświetlenie;Funkcje szycia:cerowanie, haftowanie, obszywanie dziurki guzika, przyszywanie aplikacji, przyszywanie guz...
- Brand: Minerva
- Ean: 4820160910348
- Gtin: 4820160910348
- Producer: Minerva
Maszyna do szycia MINERVA M823B
2 599,96 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Model maszyny do szycia firmy Minerva z chwytaczem wahadłowym. Maszyna ta jest mechaniczna i posiada 23 programy ściegowe do dyspozycji użytkownika. Świetnie...
- Gtin: 4820160910348
- Old_price: 2599.96
- Sale_price: 2599.96
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne nawlekanie igły | tak |
|---|---|
| Chwytacz nici | wahadłowy |
| Dodatkowe opcje | wbudowane oświetlenie |
| Ekran | nie |
| Funkcje szycia | cerowanie, haftowanie, obszywanie dziurki guzika, przyszywanie aplikacji, przyszywanie guzika, rączka do przenoszenia, wszywanie zamka błyskawicznego |
| Funkcje szycia | haftowanie, obszywanie dziurki guzika, przyszywanie aplikacji, przyszywanie guzika |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość ściegów | 23 |
| Moc | 70 W |
| Opcja szycia wstecz | tak |
| Opcja zastosowania podwójnej igły | tak |
| Pozycjonowanie igły | nie |
| Regulacja długości ściegu | 0 - 4 mm |
| Regulacja docisku stopki do materiału | nie |
| Regulacja szerokości ściegu | 0 - 5 mm |
| Szybkość szycia | 850 obr/min |
| Typy ściegów | kryty, owerlokowy, prosty, zygzak |
| Waga | 6 kg |
| Wyposażenie | 3 szpulki, drugi trzpień, filcowa podkładka szpulki, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, komplet igieł, oliwiarka, pedał, pokrowiec, przecinak, stopka do obrzucania dziurek, stopka do przyszywania guzików, stopka do wszywania zamków błyskawicznych, stopka ogólnego zastosowania, trzymaki szpulki, wkrętak, zestaw do haftowania |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 583,88 zł
Aktualna cena od 610,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 719,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.11.2025 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.12.2025 | 648,99 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.01.2026 | 583,88 zł | Media Expert | -65 zł |
| 03.02.2026 | 589,97 zł | Media Expert | 6 zł |
| 03.03.2026 | 648,99 zł | Media Expert | 59 zł |
| 03.04.2026 | 615,00 zł | Media Expert | -33 zł |
| 27.04.2026 | 610,00 zł | RTV EURO AGD | -5 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 583,88 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 610,00 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 26 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Minerva
Kategoria: Minerva Ceny od 610 zł do 2599.96 zł
EAN: 4820160910348
SKU: OI_404579039
Polecana ofertaRTV EURO AGD
610,00 zł
Przejdź do sklepu >


