Mova X4 Pro odkurzacz pionowy, 45 minut, funkcja mycia, srebrny
Polecana ofertaOle Ole!
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Czas ładowania: 0 min; Czas pracy z funkcją Turbo: 0 min; Długość przewodu: 0 m; Filtr HEPA: nie
Mova X4 Pro 45min Funkcja mycia Odkurzacz bezprzewodowy
1 899,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;Czas ładowania:0 min;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje AI:nie...
- Brand: Mova
- Color: srebrny/szary czarno-szary
- Ean: 6977728942407
- Gtin: 6977728942407
- Producer: Mova
Odkurzacz bezprzewodowy MOVA X4 Pro Czarno-szary
1 299,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Odkurzacz Mova X4 Pro Odkurzacz Mova X4 Pro to nowoczesne urządzenie akumulatorowe, które łączy odkurzanie na sucho i mokro. Idealny dla osób, które szukają wydajnego sprzętu do domu, który radzi sobi...
Przejdź do sklepu >
Mova X4Pro srebrny
1 099,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame X4 Pro 450W 20000 Pa Mopowanie Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący MOVA X4 Pro to imponujące osiągnięcie w dziedzinie domowego sprzątania. Jego wyjątkowa moc ssan...
Przejdź do sklepu >
Odkurzacz pionowy Mova by Dreame X4 Pro 450W 20000 Pa Mopowanie
1 066,03 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Gtin: 6977728942407
- Old_price: 1299.00
- Sale_price: 1099.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 0 min |
|---|---|
| Czas pracy z funkcją Turbo | 0 min |
| Długość przewodu | 0 m |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja mycia | tak |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | podświetlenie LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | automatyczne dostosowanie mocy ssania, komunikaty głosowe, samoczyszczące szczotki |
| Kolor | czarno-szary |
| Kolor | srebrny/szary |
| Lampa UV | nie |
| Liczba baterii w wyposażeniu | 1 |
| Liczba trybów pracy | 4 |
| Maksymalny czas pracy | 45 min |
| Moc wejściowa | 450 W |
| Model | Mova X4 Pro |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Odkurzacz ręczny | nie |
| Podświetlenie LED | tak |
| Pojemność pojemnika | 0,73 l |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Pozostałe | 2 wałki, dodatkowy filtr, preparat czyszczący, stacja dokująca i czyszcząca, szczoteczka do czyszczenia |
| Regulacja mocy ssania | automatyczna |
| Składana rączka | nie |
| Stacja ładująca | stojąca |
| Tryby pracy | hot-water, odkurzanie, smart, ultra |
| Typ filtra | antyalergiczny |
| Waga | 1,1 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | tak |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | nie |
| Wymiary - głębokość | 0 cm |
| Wymiary - szerokość | 0 cm |
| Wymiary - wysokość | 0 cm |
| Wymienna bateria | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | LED |
| Zasięg pracy | 0 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Zastosowane technologie | silnik bezszczotkowy |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1269,00 zł
Aktualna cena od 1066,03 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1999,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1899,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.09.2025 | 1899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.11.2025 | 1469,00 zł | Ole Ole! | -230 zł |
| 03.12.2025 | 1299,00 zł | RTV EURO AGD | -170 zł |
| 03.01.2026 | 1269,00 zł | Sklep komputronik.pl | -30 zł |
| 03.02.2026 | 1599,00 zł | Media Markt | 330 zł |
| 03.03.2026 | 1299,00 zł | Empik.com | -300 zł |
| 05.04.2026 | 1066,03 zł | Empik.com | -232 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1269,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1066,03 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 203 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mova
Kategoria: Odkurzacze Ceny od 1066.03 zł do 1899 zł
EAN: 6977728942407
SKU: OI_375625412
Polecana ofertaOle Ole!
1 899,00 zł
Przejdź do sklepu >



