MPM 245 ZS 17 Zamrażarka szufladowa, pojemność 245 litrów, energooszczędna, stalowa, cicha, z systemem szybkiego mrożenia
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 598,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Zamrażarka szufladowa MPM 245 ZS 17 oferuje pojemność 242 litrów, co pozwala na przechowywanie dużej ilości żywności. Wyposażona w 7 przeźroczystych szuflad, w ... rozwiń
MPM 245-ZS-17 Zamrażarka szufladowa
1 598,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezszronowa (No Frost):nie;Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania:12 godzin;Długość kabla:1,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:szuflada typu "Big Box";Interoperacyjność 3...
- Brand: MPM
- Color: dark inox
- Ean: 5903151036339
- Gtin: 5903151036339
- Producer: MPM
MPM 245-ZS-17 Zamrażarka szufladowa
1 598,00 zł
Darmowa dostawa
Wysyłka: 1 dzień
Przejdź do sklepu >

MPM 245-ZS-17 Zamrażarka szufladowa
1 598,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezszronowa (No Frost):nie;Długość utrzymania temperatury podczas utraty zasilania:12 godzin;Długość kabla:1,5 cm;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:szuflada typu "Big Box";Interoperacyjność 3...
- Brand: MPM
- Certification: EC EPREL 1461708
- Ean: 5903151036339
- Gtin: 5903151036339
- Producer: MPM
Zamrażka szufladowa MPM-245-ZS-17
1 613,67 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Zamrażka szufladowa MPM-245-ZS-17 Brakuje Ci miejsca w standardowej lodówce na przechowywanie produktów? Jest na to idealne rozwiązanie! Zamrażarka szufladowa MPM-245-ZS-17 w nowoczesnym kolorze inox,...
- Cechy dodatkowe: temperatura maksymalna -18°C
- Certyfikaty zgodności: CE
- Funkcje: automatyczne rozmrażanie
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Klasa emisji hałasu: C
- Klasa klimatyczna: N, ST
- Klasa zamrażarki: ****
- Kod eprel: 1461708
- Kod producenta: MPM-245-ZS-17
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Marka: MPM
- Model: MPM-245-ZS-17
- No frost: nie
- Poziom hałasu: 40
- Roczne zużycie energii: 214
- Rodzaj: szufladowa
- Sterowanie: mechaniczne
- Szerokość produktu: 600
- Waga produktu: 59
- Wysokość produktu: 170
- Zdolność zamrażania: 11
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | dark inox |
|---|---|
| Bezszronowa (No Frost) | nie |
| Długość kabla | 1,5 cm |
| Długość utrzymania temperatury podczas utraty zasilania | 12 godzin |
| Funkcja zamrażania | 11 kg/24h |
| Głębokość | 60 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa klimatyczna | N, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Liczba szuflad / koszy | 7 |
| Pojemność | 242 l |
| Poziom głośności | 40 dB |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Regulowanie nóżek | tak |
| Regulowany termostat | tak |
| Roczne zużycie prądu | 214 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj | zamrażarka szufladowa |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Szerokość | 60 cm |
| Wariantowanie - seria | MPM ZS |
| Wyposażenie | 7 szuflad, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu |
| Wyposażona w szuflady | przeźroczyste z tworzywa sztucznego |
| Wysokość | 170 cm |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1549,00 zł
Aktualna cena od 1598,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1549,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1549,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1549,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.12.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.01.2026 | 1749,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.02.2026 | 1748,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.03.2026 | 1746,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 30.03.2026 | 1598,00 zł | RTV EURO AGD | -148 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1549,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1598,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 49 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: Zamrażarki Ceny od 1598 zł do 1613.67 zł
EAN: 5903151036339
SKU: OI_377014695
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 598,00 zł
Przejdź do sklepu >

