MPM 304-ZF-18/D No Frost Zamrażarka szufladowa
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 196,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa: czarna stal; Bezpieczne użytkowanie: alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania; Bezszronowa (No Frost): tak; Długość kabla: 0 cm
MPM 304-ZF-18/D No Frost Zamrażarka szufladowa
2 196,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczeństwo użytkowania:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania;Bezszronowa (No Frost):tak;Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania:9 h;Długość kabla:0 cm;Fu...
- Brand: MPM
- Color: czarna stal
- Ean: 5903151082138
- Gtin: 5903151082138
- Producer: MPM
MPM 304-ZF-18/D No Frost Zamrażarka szufladowa
2 196,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczne użytkowanie:alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania;Bezszronowa (No Frost):tak;Długość utrzymania temperatury podczas utraty zasilania:9 h;Długość kabla:0 cm;Funkcj...
- Brand: MPM
- Certification: EC EPREL 2257404
- Ean: 5903151082138
- Gtin: 5903151082138
- Producer: MPM
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarna stal |
|---|---|
| Bezpieczne użytkowanie | alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, blokada panelu sterowania |
| Bezszronowa (No Frost) | tak |
| Długość kabla | 0 cm |
| Długość utrzymania temperatury podczas utraty zasilania | 9 h |
| Funkcja szybkiego zamrażania | tak |
| Funkcja zamrażania | 17 kg/24h |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | funkcja ECO |
| Głębokość | 70 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa klimatyczna | N, SN, T, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa urządzenia | **** |
| Liczba szuflad / koszy | 4 |
| Możliwość zamknięcia na klucz | nie |
| Oświetlane wnętrze | tak |
| Pojemność | 274 litrów |
| Pojemność | 274 l |
| Poziom głośności | 39 dB |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Regulowany termostat | tak |
| Roczne zużycie prądu | 197 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj | zamrażarka szufladowa |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Szerokość | 60 cm |
| Tryb chłodziarki | nie |
| Wyposażenie | 2 pólki w drzwiach, 3 półki, 4 szuflady, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na kostki lodu, rączka zewnętrzna |
| Wyposażona w szuflady | przeźroczyste z tworzywa sztucznego |
| Wysokość | 185 cm |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: Zamrażarki Cena: 2196 zł
EAN: 5903151082138
SKU: OI_400532863
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 196,00 zł
Przejdź do sklepu >

