MPM MKE-20 Kuchenka nastawna, srebrny, gazowa, 2 palniki
Polecana ofertaEmpik.com
229,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, MPM MKE 20 to dwupalnikowa kuchenka elektryczna wykonana ze stali nierdzewnej. Idealna do użytku turystycznego, posiada termostat, zabezpieczenie przed przegrza... rozwiń
Kuchnia nastawna przenośna MPM MKE-20 2 Pola 2000W Srebrny
229,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kuchenka ceramiczna MKE-20 Obudowa ze stali nierdzewnej Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa Zabezpieczenie przed przegrzaniem Płyta wolnostojąca MKE-20 dos...
- Gtin: 5903151012333
- Old_price: 229.00
- Sale_price: 229.00
Kuchenka elektryczna ceramiczna Mpm Mke 20 2 palnikowa
229,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Bezpieczeństwo: nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 5903151012333
- Funkcje: termostat
- Głębokość produktu: 24
- Kod producenta: MKE-20
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Komunikacja: lampka kontrolna
- Liczba pól grzewczych/palników: 2
- Marka: MPM
- Moc: 2000
- Model: MKE-20
- Rodzaj: elektryczna
- Szerokość produktu: 47
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3
- Waga produktu: 3
- Wykonanie płyty: stal
- Wysokość produktu: 7
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, termostat, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Głębokość | 24 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klapa | nie |
| Kuchenka turystyczna | tak |
| Liczba palników/pól grzejnych | 2 |
| Moc | 2000 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Punkty grzejące | 2 pola ceramiczne |
| Szerokość | 47 cm |
| Światło sygnalizacyjne | tak |
| Typ sprzętu | elektryczna |
| Wykonanie | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość | 7 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 149,00 zł
Aktualna cena od 229,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.01.2026 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
| 03.02.2026 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 01.05.2026 | 229,00 zł | Empik.com | 30 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 149,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 229,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 80 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: Kuchenki Ceny od 229 zł do 249 zł
EAN: 5903151012333
SKU: 05903151012333
Polecana ofertaEmpik.com
229,00 zł
Przejdź do sklepu >

