MPM MPM 60 ZMF 03 zmywarka do zabudowy 60cm, programy automatyczne, klasa energetyczna A++, cicha, sterowanie elektroniczne
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Zmywarka MPM 60 ZMF 03 to funkcjonalne urządzenie o szerokości 60 cm, które pomieści aż 14 kompletów naczyń. Posiada 7 programów zmywania, w tym tryb intensywny... rozwiń
MPM MPM-60-ZMF-03 60cm Zmywarka
1 499,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MPM
- Color: czarny
- Ean: 5903151082336
- Gtin: 5903151082336
- Producer: MPM
MPM MPM-60-ZMF-03 60cm Zmywarka
1 499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:18;Długość kabla:150 cm;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:150 cm;Dodatkowe informacje:delikatne zmywanie szkła, prz...
- Brand: MPM
- Certification: EC EPREL 2266825
- Color: czarny
- Ean: 5903151082336
- Gtin: 5903151082336
- Producer: MPM
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne otwieranie drzwi | tak |
|---|---|
| Długość kabla | 150 cm |
| Długość węża dopływowego | 150 cm |
| Długość węża odpływowego | 150 cm |
| Dodatkowe informacje | delikatne zmywanie szkła, przepływowy ogrzewacz wody, automatyczne otwieranie drzwi, zegar, zdejmowany blat |
| Dolny kosz | składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki |
| Dostosowanie wnętrza do załadunku | ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki |
| Funkcje dodatkowe | tryb intensywny |
| Głębokość | 60 cm |
| Górny kosz | uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacja o pracy zmywarki | sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu |
| Inne zabezpieczenia | blokada przed zmianą programu |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Kolor | czarny |
| Liczba programów | 7 |
| Możliwość zabudowy pod blatem | tak |
| Opóźnienie rozpoczęcia pracy | tak |
| Oświetlenie wewnętrzne | nie |
| Panel sterowania | zewnętrzny (odkryty) |
| Podłączenie do ciepłej wody | nie |
| Pojemność | 14 kpl. |
| Poziom hałasu | 47 dB |
| Programy zmywania | 40, 45, 50, 55, 60, 65 |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Silnik inverterowy | nie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System mycia sztućców | szuflada na sztućce |
| Systemy suszenia | automatyczne uchylanie drzwi |
| Szerokość | 60 cm |
| Temperatury zmywania | 40, 45, 50, 55, 60, 65 |
| Wariantowanie - mycie sztućców | szuflada |
| Wskaźnik braku nabłyszczacza | tak |
| Wskaźnik braku soli | tak |
| Wykonanie dna zmywarki | stal nierdzewna |
| Wyposażenie dodatkowe | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający z wtyczką, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy |
| Wysokość | 85 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | LCD |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | wewnętrzne, wąż dopływowy |
| Załadunek częściowy | tak |
| Zużycie energii w cyklu | 0,76 kWh |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0,49 W |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 85 kWh |
| Zużycie wody - cykl | 11 l |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1399,00 zł
Aktualna cena od 1499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1499,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.03.2026 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 05.04.2026 | 1499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1399,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1499,00 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 100 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: MPM Cena: 1499 zł
EAN: 5903151082336
SKU: OI_379529533
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 499,00 zł
Przejdź do sklepu >

