MPM MOD-61 850W odkurzacz bezworkowy, turboszczotka, szczotka do parkietu
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Odkurzacz MPM MOD 61 to bezworkowe urządzenie o mocy 850 W, wyposażone w filtr HEPA 13, idealne dla alergików. Posiada pojemnik 2,5 l, regulację mocy ssania i z... rozwiń
MPM MOD-61 850W Mini turboszczotka Szczotka do parkietu Odkurzacz bezworkowy
399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MPM
- Color: bordowo-szary
- Ean: 5903151048585
- Gtin: 5903151048585
- Producer: MPM
MPM MOD-61 850W Mini turboszczotka Szczotka do parkietu Odkurzacz bezworkowy
399,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria:nie dotyczy;Czas ładowania:0 h;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czerwony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość pracy w trybie bezworkowym, możliwość zastosowania t...
- Brand: MPM
- Ean: 5903151048585
- Gtin: 5903151048585
- Producer: MPM
Odkurzacz bezworkowy Mpm MOD-61 850W turboszczotka
399,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkurzacz bezworkowy Dzięki filtrowi wylotowemu klasy Hepa 13, usuwa on nawet najmniejsze zanieczyszczenia powietrza. Regulacja mocy oraz wskaźnik napełnienia pojemnika na kurz sprawiają, że odkurzacz...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | bordowo-szary |
|---|---|
| Czas ładowania | 0 h |
| Długość kabla | 5 m |
| Do sierści | tak |
| Dominujący odcień | czerwony |
| Filtr HEPA | tak |
| Funkcja prania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | możliwość pracy w trybie bezworkowym, możliwość zastosowania turboszczotki, uchwyt do przenoszenia |
| Maksymalny czas pracy | 0 min |
| Miękkie kółka | tak |
| Moc wejściowa | 850 W |
| Możliwość pracy w trybie bezworkowym | tak |
| Możliwość stosowania worków | nie |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Nazwa filtra | HEPA 13 |
| Pojemność worka/pojemnika | 2,5 l |
| Poziom głośności | 59 dB |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Rodzaj filtra | antyalergiczny |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Rozmiary - głębokość | 30 cm |
| Rozmiary - szerokość | 44 cm |
| Rozmiary - wysokość | 25 cm |
| Rury w wyposażeniu | rura teleskopowa |
| Sterowanie w rączce | nie |
| Szczotki, ssawki, dysze | mini turboszczotka, szczotka do mebli, szczotka do parkietów, szczotka szczelinowa, szczotka uniwersalna |
| Typ worka | pojemnik |
| Waga | 6,62 kg |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz | nie |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasięg pracy | 7 m |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 379,00 zł
Aktualna cena od 399,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 379,00 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.01.2026 | 379,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.02.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.03.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 29.04.2026 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 379,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 399,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 20 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: MPM Cena: 399 zł
EAN: 5903151048585
SKU: 05903151048585
Polecana ofertaRTV EURO AGD
399,00 zł
Przejdź do sklepu >


