MSI MAG 271QPX QD-OLED 27 2K 360Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Certyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 400 True Black; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 360 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), technologia Adaptive-Sync, tryb konsoli, technologia QD Premium Color, technologia AI Vision |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 242 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MPG QPX QD-OLED |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 69 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 609 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 416 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii HDR | 40 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 40 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 2385,78 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3079,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 2799,00 zł | Amazon.pl | -280 zł |
| 03.08.2025 | 3402,72 zł | Amazon.pl | 603 zł |
| 03.09.2025 | 2849,32 zł | Amazon.pl | -553 zł |
| 03.10.2025 | 3036,67 zł | Empik.com | 187 zł |
| 03.11.2025 | 2701,12 zł | Amazon.pl | -335 zł |
| 03.12.2025 | 2907,36 zł | Amazon.pl | 206 zł |
| 03.01.2026 | 3152,19 zł | Amazon.pl | 244 zł |
| 03.02.2026 | 2999,00 zł | Amazon.pl | -153 zł |
| 03.03.2026 | 2999,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 2385,78 zł | Amazon.pl | -613 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2385,78 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię