MSI MAG 325CQF 31,5 2K Rapid VA 180Hz 0,5ms GTG Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
789,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
MSI MAG 325CQF 31,5" 2K Rapid VA 180Hz 0,5ms GTG Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
789,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:180 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:...
- Brand: MSI
- Ean: 4711377231169
- Gtin: 4711377231169
- Producer: MSI
MSI MAG 325CQF 31,5" 2K Rapid VA 180Hz 0,5ms GTG Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
789,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MSI
- Certification: EC EPREL 2058784
- Ean: 4711377231169
- Gtin: 4711377231169
- Producer: MSI
MSI MAG 325CQF - 31.5'' Rapid VA Curve 1000R QHD 0.5ms 180Hz
789,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
MSI MAG 325CQF LED VA 31,50" Wysoka częstotliwość odświeżania 190 Hz zapewnia lepsze wrażenia, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy relaksujesz się przy ulubionych filmach, programach telewizyjnych...
Przejdź do sklepu >
Zakrzywiony Monitor Msi Mag 325CQF 31,5'' 2K Rapid Va 180Hz 0,5ms Ai Vision
849,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED MSI MAG 325CQF 31,5" 2K Rapid VA 180Hz 0,5ms GTG Zakrzywiony Gamingowy nr kat. 1368308 Ekran: 31,5 ", Rapid VA, 2560 x 1440 Czas reakcji matrycy: 0,5 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 1...
- Czas reakcji: 0.5
- Częstotliwość odświeżania: 180
- Ean (gtin): 4711377231169
- Głębokość produktu z podstawą: 26.9
- Głębokość produktu: 14.3
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: MSIMAG325CQF
- Konstrukcja i elementy dodatkowe: zakrzywiony ekran, odłączana podstawa, hub USB
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Marka: MSI
- Przekątna ekranu (cale): 31.5
- Regulacja: regulacja pochylenia (góra/dół)
- Rodzaj podświetlania: LED
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu z podstawą: 70.5
- Wysokość produktu: 42.2
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie hdr: 50
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 32
- Złącza: HDMI, USB 3.1 typ C, wyjście audio (minijack 3,5 mm), DisplayPort
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gra, wąska ramka, technologia Adaptive-Sync, zakrzywienie 1000R, technologia Night Vision, technologia AI Vision, HDR Ready |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 269 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MAG CQF |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 0 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | Rapid VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 705 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, podstawa, zasilacz |
| Wysokość z podstawą | 503 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii HDR | 50 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 849,00 zł
Aktualna cena od 789,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1067,48 zł | Amazon.pl | - |
| 03.02.2026 | 1099,00 zł | Amazon.pl | 31 zł |
| 03.03.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.04.2026 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.05.2026 | 849,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 16.05.2026 | 789,00 zł | RTV EURO AGD | -60 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 849,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 789,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 60 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 789 zł do 909 zł
EAN: 4711377231169
SKU: 04711377231169
Polecana ofertaRTV EURO AGD
789,00 zł
Przejdź do sklepu >



