MSI MAG401QR 40 UWQHD IPS 155Hz 1ms MPRT Gamingowy Monitor LED
Polecana ofertaSklep iep24.eu
2 181,91 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Certyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 400; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
Monitor MAG401QR 40 cali /1ms/ IPS/UWQHD/155Hz/21:9
2 181,91 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor o matrycy 40 cala, rozdzielczości 3440 x 1440 i 1.07 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1, a dynamiczny 100000000:1. Kąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. ...
- Czas reakcji [ms]: 1 ms
- Częstotliwość: 155 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 21:9
- Głośniki: Nie
- Jasność: 400 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
- Matryca: IPS
- Pobór mocy podczas pracy: 150
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: MSI
- Przekątna: 40"
- Rozdzielczość: 3440 x 1440
- Tuner tv: Nie
- Typ ekranu: Płaski
- Wielkość plamki: 0.2697 mm
- Złącza: Wyjście liniowe audio, USB x 2, USB Type-C x 2, HDMI 2.0b x 2, DisplayPort 1.4a x 1
MSI mag 401QR - Monitor do gier UWQHD 40" (3440 x 1440) Panel IPS, 155 Hz/1 ms, 21:9, HDR 400, FreeSync Premium, Display Port 1.4a i HDMI 2.0 i port typu C - czarny
1 549,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
MONITOR MAG401QR 40 CALI /1MS/ IPS/UWQHD/155HZ/21:9
1 721,11 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor MAG401QR 40 cali /1ms/ IPS/UWQHD/155Hz/21:9 Stan produktu Produkt ORYGINALNY. Zupełnie nowy. Dział: ELEKTRONIKA Liczba nośników: [1xELEKTRONIKA] Szer...
- Gtin: 4711377080514
- Old_price: 1599.00
- Sale_price: 1549.00
Monitor Led 32" Msi MAG401QR
1 599,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja techniczna: Przeznaczenie produktu : Dla graczy Przekątna ekranu : 40" Powłoka matrycy : Matowa Rodzaj matrycy : LED, IPS Typ ekranu : Płaski Monitor bezramkowy : Tak Rozdzielczość ekranu...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 155 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gra, wąska ramka, technologia Adaptive-Sync, technologia Night Vision |
| Dodatkowe opcje | HDR, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 290 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | 0 |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 102 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3440 px |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Szerokość | 945 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 10,3 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 530 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio, USB 2.0 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 66 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 39 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1399,00 zł
Aktualna cena od 1549,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1399,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.02.2026 | 1730,87 zł | Amazon.pl | 331 zł |
| 03.03.2026 | 2024,34 zł | Amazon.pl | 293 zł |
| 03.04.2026 | 2181,91 zł | Sklep iep24.eu | 157 zł |
| 31.05.2026 | 1549,00 zł | Amazon.pl | -632 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1399,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1549,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 150 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 1549 zł do 2181.91 zł
EAN: 4711377080514
SKU: OI_408735085
Polecana ofertaSklep iep24.eu
2 181,91 zł
Przejdź do sklepu >



