Music Hero SOUND BOOM 10W LED LIGHT Zielony Głośnik Bluetooth
Polecana ofertaRTV EURO AGD
129,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Music Hero SOUND BOOM to przenośny głośnik Bluetooth o mocy 10 W, który zapewnia do 4 godzin odtwarzania. Posiada kolorowe podświetlenie LED, co dodaje mu wyjąt... rozwiń
Music Hero SOUND BOOM 10W LED LIGHT Zielony Głośnik Bluetooth
129,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:0 h;Czas pracy do:4 h;Czytnik kart pamięci:nie;Dedykowana aplikacja:nie;Efekty świetlne:tak;Funkcje:efekty świetlne;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatko...
- Brand: Music Hero
- Color: zielony zielony
- Ean: 8018417474972
- Gtin: 8018417474972
- Producer: Music Hero
Music Hero SOUND BOOM 10W LED LIGHT Zielony Głośnik Bluetooth
129,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Music Hero
- Color: zielony zielony
- Ean: 8018417474972
- Gtin: 8018417474972
- Producer: Music Hero
Głośnik przenośny Bluetooth Music Hero Sound Boom 10W Led Light Zielony
129,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Głośnik Bluetooth Music Hero SOUND BOOM 10W LED LIGHT Zielony nr kat. 1341725 Moc: 10 W Czas pracy do: 4 h Odporność na kurz / zachlapanie: nie, Radio: nie Funkcje: efekty świetlne Nr kat. 1341725 Stw...
- Czas pracy: 4
- Ean (gtin): 8018417474972
- Funkcje: brak
- Kod producenta: MHSPBOOM10K
- Kolor: zielony
- Komunikacja: Bluetooth
- Marka: bez marki
- Moc: 10
- Model: inny
- Stan opakowania: oryginalne
- Waga produktu: 850
- Zasilanie: akumulatorowe
- Zawiera baterie: tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| AirPlay | nie |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Czas ładowania do | 0 h |
| Czas pracy do | 4 h |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| Efekty świetlne | tak |
| Funkcje | efekty świetlne |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | LED - kolorowe podświetlenie |
| Karaoke | nie |
| Kodek Bluetooth | SBC |
| Kolor | zielony |
| Kompatybilność głośnik system | Android, iOS, Windows |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Moc | 10 W |
| Model (wariantowanie) | Music Hero SOUND BOOM |
| Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami | nie |
| NFC | nie |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Odporność na zachlapanie | nie |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Pasuje do | urządzenia z Bluetooth |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Powerbank | nie |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile) |
| Przeznaczenie | głośnik mobilny |
| Radio | nie |
| Rodzaj | głośnik przenośny |
| Seria | SOUND BOOM |
| Waga | 850 g |
| Wbudowany mikrofon | nie |
| Wersja Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | nie |
| Wymiary | 0 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przewód USB, pasek |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Złącza | USB typ C |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 119,99 zł
Aktualna cena od 129,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 119,99 zł | Ole Ole! | - |
| 03.09.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 119,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.04.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 26.05.2026 | 129,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 119,99 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 129,99 zł na dzień 26.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Music Hero
Kategoria: Bluetooth Cena: 129.99 zł
EAN: 8018417474972
SKU: OI_408271305
Polecana ofertaRTV EURO AGD
129,99 zł
Przejdź do sklepu >


