NEO Tools 04 640 kosiarka akumulatorowa, 40V, szerokość cięcia 40 cm, litowo-jonowa, ergonomiczny uchwyt
Polecana ofertaRTV EURO AGD
439,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Neo Tools 04 640 to akumulatorowa kosiarka z bezszczotkowym silnikiem, zapewniająca ciche i efektywne koszenie. Posiada 6-poziomową regulację wysokości koszenia... rozwiń
NEO Tools 04-640 Kosiarka akumulatorowa
439,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator w zestawie:brak;Czas ładowania akumulatora:0 min;Czas pracy akumulatora:0 min;Funkcje:mulczowanie, tylny wyrzut, wyrzut do kosza;Gwarancja:36 miesięcy;Informacje dodatkowe:składane uchwyty;...
- Brand: NEO Tools
- Ean: 5907558477436
- Gtin: 5907558477436
- Producer: NEO Tools
Kosiarka akumulatorowa bezszczotkowa 36V szerokość 38 cm Neo Tools Graphite
425,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
KOSIARKA 36V E+ BEZSZCZOTKOWA 380MM, KOSZ 45L, BEZ AKUMULATORA NEO 04-640 Kosiarka 36 V E+ bezszczotkowa 38 cm 04-640 marki NEO TOOLS to praktyczne urządzenie do każdego ogrodu oraz na działkę. Posiad...
- Czas ładowania: 2
- Ean (gtin): 5907558477436
- Kod producenta: 04-640
- Kosz: z koszem
- Marka: NEO TOOLS
- Model: 04-640
- Napięcie akumulatora: 18
- Pojemność akumulatora: 0
- Pojemność kosza: 45
- Regulacja wysokości koszenia: z regulacją
- Seria: Energy+
- Szerokość koszenia: 38
- Waga narzędzia: 13.92
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akumulator w zestawie | brak |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora | 0 min |
| Czas pracy akumulatora | 0 min |
| Funkcje | mulczowanie, tylny wyrzut, wyrzut do kosza |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje dodatkowe | składane uchwyty |
| Kompatybilny akumulator | Graphite Energy+ 18V |
| Ładowarka w zestawie | brak |
| Moc silnika | 0 W |
| Napęd | nie |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Pojemność kosza | 45 l |
| Poziom hałasu | 90,2 dB |
| Regulacja wysokości koszenia | 6-poziomowa |
| Rodzaj kosiarki | akumulatorowa |
| Szerokość koszenia | 38 cm |
| Typ silnika | bezszczotkowy |
| Waga | 13 kg |
| Wydajność powierzchniowa na jednym ładowaniu | 0 m2 |
| Wykonanie korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wykonanie kosza | plastik/tkanina |
| Wymiary | 0 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kosz na trawę |
| Zakres regulacji wysokości koszenia | 25 - 75 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 429,00 zł
Aktualna cena od 439,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 429,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 28.05.2026 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 429,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 439,00 zł na dzień 28.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Neo Tools
Kategoria: Akumulatorowe Ceny od 425 zł do 439 zł
EAN: 5907558477436
SKU: OI_409108064
Polecana ofertaRTV EURO AGD
439,00 zł
Przejdź do sklepu >

