Niszczarki Hama Prime M50CD-B DIN P5 Biały
Polecana ofertaMedia Markt
339,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Automatyczny start i stop urządzenia: tak; Barwa obudowy: czarny; Blokada bezpieczeństwa: tak; Dodatkowe dane: okienko kontroli zapełnienia
Niszczarka HAMA Prime M50CD-W P5 T2 E2 O1
339,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niszczarka Hama Prime M50Cd-W P5 T2 E2 O1 Chroń swoje wrażliwe dane z niszczarką Hama Prime M50Cd niezbędnym narzędziem zarówno w domu, jak i w małym biurze. To kompaktowe urządzenie zapewnia maksymal...
Przejdź do sklepu >
Niszczarka do dokumentów Hama Prime M50CD-W poziom bezpieczeństwa P5 T2 E2 O1
299,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Niszczarka do dokumentów do użytku domowego i biurowego: niszczarka do dokumentów tnąca na małe kawałki, która niszczy jednocześnie do 5 arkuszy papieru DI...
- Gtin: 4007249505880
- Old_price: 339.00
- Sale_price: 339.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczny start i stop urządzenia | tak |
|---|---|
| Barwa obudowy | czarny |
| Blokada bezpieczeństwa | tak |
| Dodatkowe dane | okienko kontroli zapełnienia |
| Format niszczonych dokumentów | A4 |
| Funkcje | automatyczny Start/Stop, funkcja cofania, zabezpieczenie termiczne, blokada bezpieczeństwa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość kartek utylizowanych naraz | 2,5 m/min |
| Maksymalna ilość arkuszy utylizowanych na dzień | 3600 |
| Opcja cofania | tak |
| Pojemność pojemnika w litrach | 13 l |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Poziom zabezpieczeń | 0 |
| Poziom zabezpieczeń | P-5 |
| Rozmiar cięcia | 2 x 14 mm |
| Rozmiary | 310 x 164 x 380 mm |
| Stop pracy przy zapełnionym pojemniku | tak |
| Średnia szybkość utylizacji | 5 A4/80g |
| Utylizuje | papier, zszywki, karty kredytowe, płyty CD, laminowane dokumenty, folie do rzutników |
| Waga | 0 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 281,00 zł
Aktualna cena od 299,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 339,00 zł | Empik.com | - |
| 03.02.2026 | 319,00 zł | Sklep komputronik.pl | -20 zł |
| 03.03.2026 | 319,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 281,00 zł | Ole Ole! | -38 zł |
| 03.05.2026 | 299,00 zł | Sklep komputronik.pl | 18 zł |
| 15.05.2026 | 299,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 281,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 299,99 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 19 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hama
Kategoria: Niszczarki Ceny od 299.99 zł do 339.99 zł
EAN: 4007249505880
SKU: OI_403424529
Polecana ofertaMedia Markt
339,99 zł
Przejdź do sklepu >

