Niszczarki HAMA Safe X50 Czarny
Polecana ofertaOle Ole!
192,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Automatyczny start i stop urządzenia: tak; Barwa obudowy: biały; Blokada bezpieczeństwa: tak; Dodatkowe dane: zamek bezpieczeństwa, okienko kontroli zapełnienia
Hama Safe X50 P4 T4 E3 Czarny Niszczarka
192,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Stop pracy przy zapełnionym pojemniku:tak;Automatyczny start i stop urządzenia:tak;Blokada bezpieczeństwa:tak;Format niszczonych dokumentów:A4;Opcja cofania:tak;Funkcje:automatyczny Start/Stop, funkcj...
- Brand: Hama
- Ean: 4007249505842
- Gtin: 4007249505842
- Producer: Hama
Hama Safe X50 P4 T4 E3 Czarny Niszczarka
209,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne zatrzymanie pracy przy pełnym koszu:tak;Automatyczny Start/Stop:tak;Blokada bezpieczeństwa:tak;Format niszczonych dokumentów:A4;Funkcja cofania:tak;Funkcje:automatyczny Start/Stop, funkcj...
- Brand: Hama
- Color: biały
- Ean: 4007249505842
- Gtin: 4007249505842
- Producer: Hama
Niszczarka HAMA Safe X50 Czarny
209,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niszczarka Hama Safe X50 Czarny Hama Safe X50 to solidna niszczarka biurowa, która spełnia wymagania Rodo i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Dzięki technologii cięcia krzyżowego (Cross-Cu...
Przejdź do sklepu >
Niszczarka Safe X50 P4 T4 E3 Hama
192,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Niszczarka Safe niezawodne bezpieczeństwo danych w kompaktowej formie Funkcjonalność: Zgodna z RODO bezpieczne niszczenie dokumentów z danymi osobowymi N...
- Gtin: 4007249505842
- Old_price: 192.99
- Sale_price: 192.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczny start i stop urządzenia | tak |
|---|---|
| Barwa obudowy | biały |
| Blokada bezpieczeństwa | tak |
| Dodatkowe dane | zamek bezpieczeństwa, okienko kontroli zapełnienia |
| Format niszczonych dokumentów | A4 |
| Funkcje | automatyczny Start/Stop, funkcja cofania, blokada bezpieczeństwa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość kartek utylizowanych naraz | 5 A4/80g |
| Maksymalna ilość arkuszy utylizowanych na dzień | 0 |
| Opcja cofania | tak |
| Pojemność pojemnika w litrach | 11 l |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Poziom zabezpieczeń | 0 |
| Poziom zabezpieczeń | P-4 |
| Rozmiar cięcia | 4 x 38 mm |
| Rozmiary | 322 x 169 x 309 mm |
| Stop pracy przy zapełnionym pojemniku | tak |
| Średnia szybkość utylizacji | 2,5 m/min |
| Typ cięcia | ścinki |
| Utylizuje | papier, zszywki, karty kredytowe, laminowane dokumenty, folie do rzutników |
| Waga | 0 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 192,99 zł
Aktualna cena od 192,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 209,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.02.2026 | 209,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 199,00 zł | Sklep komputronik.pl | -10 zł |
| 03.04.2026 | 192,99 zł | Empik.com | -6 zł |
| 01.05.2026 | 192,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 192,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 192,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hama
Kategoria: Niszczarki Ceny od 192 zł do 209.99 zł
EAN: 4007249505842
SKU: OI_391307216
Polecana ofertaOle Ole!
192,00 zł
Przejdź do sklepu >



