Nordlux lampa stojąca FREYA 1xE14 40W metal czarny numer katalogowy 2213124003
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Czarna lampa podłogowa Freya od Nordlux to kwintesencja skandynawskiego designu. Wykonana z metalu, emituje miękkie, skierowane w dół światło, idealne do czytan... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 30 cm - 40 cm |
|---|---|
| Długość [cm] | 38 |
| Ilość kloszy | 1 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Ilość żarówek w lampie | 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kod produktu | 2213124003 |
| Kolor | Czarny |
| Kształt oprawy | Inny |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W] | 40w |
| Materiał | Metal |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Napięcie wejściowe | 230v |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Rodzaj żarówki gwint | E14 |
| Stopień szczelności (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 30 cm - 40 cm |
| Szerokość [cm] | 38 |
| Ściemniacz w zestawie | Brak |
| Tagi | Podłogowa |
| Waga gabarytowa w gramach | 11900 |
| Waga [kg] | 0,71 |
| Wysokość | 150 cm - 200 cm |
| Wysokość [cm] | 153 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 60 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 392,04 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 426,13 zł | MLAMP.pl | - |
| 03.07.2025 | 424,30 zł | MLAMP.pl | -1 zł |
| 03.08.2025 | 392,04 zł | MLAMP.pl | -32 zł |
| 03.09.2025 | 474,83 zł | MLAMP.pl | 82 zł |
| 03.10.2025 | 474,83 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 417,60 zł | PolskieLampy.pl | -57 zł |
| 03.12.2025 | 413,95 zł | PolskieLampy.pl | -3 zł |
| 03.01.2026 | 395,08 zł | PolskieLampy.pl | -18 zł |
| 03.02.2026 | 395,08 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 394,47 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 426,13 zł | PolskieLampy.pl | 31 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 392,04 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię