Nordlux Lampa stolowa Alanis 1xGU10 15W metal czarny numer seryjny 2213455003
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Lampa stołowa Nordlux Alanis w kolorze czarnym to elegancki dodatek do każdego wnętrza. Wykonana z metalu, posiada 10-stronny klosz, który łączy miękkie i kanci... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość [cm] | 14,5 |
| Ilość kloszy | 1 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Ilość żarówek w lampie | 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kod produktu | 2213455003 |
| Kolor | Czarny |
| Kształt oprawy | Tuba |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W] | 15w |
| Materiał | Metal |
| Możliwość ściemniania | Brak |
| Napięcie wejściowe | 230v |
| Regulacja kąta światła | Tak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Rodzaj żarówki gwint | Gu10 |
| Stopień szczelności (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 7 cm - 12 cm |
| Szerokość [cm] | 8 |
| Ściemniacz w zestawie | Brak |
| Tagi | Biurkowa |
| Waga gabarytowa w gramach | 138.67 |
| Waga [kg] | 1,45 |
| Wysokość | 35 cm - 50 cm |
| Wysokość [cm] | 49,5 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 52,5 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 140,02 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 146,74 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 158,03 zł | PolskieLampy.pl | 11 zł |
| 03.06.2025 | 152,20 zł | MLAMP.pl | -5 zł |
| 03.07.2025 | 151,55 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 140,02 zł | MLAMP.pl | -11 zł |
| 03.09.2025 | 169,60 zł | MLAMP.pl | 29 zł |
| 03.10.2025 | 169,60 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 151,14 zł | MLAMP.pl | -18 zł |
| 03.12.2025 | 147,73 zł | PolskieLampy.pl | -3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 140,02 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię