Nowodvorski lampa wisząca boho L 60cm drewno biały E27 11152
Polecana ofertalampy.pl
1 349,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lampa wisząca Nowodvorski Boho L 11152 to połączenie naturalnego drewna i rattanu, idealne do wnętrz w stylu Japandi. Z jednym punktem świetlnym na żarówkę E27,... rozwiń
Lampa wisząca BOHO Nowodvorski Lighting, możliwość ściemniania, jasne drewno, salon / jadalnia, drewno
1 349,00 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Żyrandol BOHO: naturalna elegancja rattanu do stylowych wnętrz Żyrandol BOHO łączy naturalne materiały z ponadczasowym designem i wprowadza ciepłą, przytulną atmosferę do każdego pomieszczenia. Wykona...
- Ean: 5903139111522
- Kolor: naturalny brąz
- Producer: Nowodvorski Lighting
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowy kolor | Biały |
|---|---|
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | Naturalne drewno |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 25 |
| Materiał | Rattan |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Rodzaj montażu | Montaż bezpośredni |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Japandi |
| Szerokość | 60 cm - 80 cm |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość | 150 cm - 200 cm |
| Wysokość (cm) | 160 |
| Wysokość klosza / abażura | 40 cm - 60 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 49 |
| Żarówka | E27-standard |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 699,42 zł
Aktualna cena od 1349,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 701,22 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.06.2025 | 699,42 zł | PolskieLampy.pl | -1 zł |
| 03.07.2025 | 899,00 zł | Nowodvorski Lampy | 199 zł |
| 03.08.2025 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 899,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 764,15 zł | PolskieLampy.pl | -134 zł |
| 03.01.2026 | 899,00 zł | Phenomena Light | 134 zł |
| 03.02.2026 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 899,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 30.04.2026 | 1349,00 zł | lampy.pl | 450 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 699,42 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1349,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 650 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nowodvorski Lighting
Kategoria: Nowodvorski Cena: 1349 zł
EAN: 5903139111522
SKU: OI_390951441
Polecana ofertalampy.pl
1 349,00 zł
Przejdź do sklepu >
