Nowodvorski plafon Agnes round LED pro czarny 22W 3000K IP44 38,5cm 10971
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
259,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Nowodvorski Plafon Agnes Round LED Pro Black to nowoczesna lampa o mocy 22W, emitująca ciepłe, białe światło o jasności 1600 lm. Wykonana z lakierowanej stali i... rozwiń
Plafon AGNES ROUND LED PRO BLACK 22W 3000K IP44 10971 - Nowodvorski
259,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 10971/NW
- Ean: 5903139109710
Agnes Round Led Pro black S 3000K 10971 Nowodvorski
259,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
AGNES ROUND LED PRO black S 3000K 10971 Nowodvorski Zasilanie: 230 Materiał: stal lakierowana, PMMA Wysokość: 5 cm Średnica: 33.5 cm Moc: 22W Barwa: 3000K IP: 44 Wszystkie prezentowane przez nas ofert...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała ciepła |
|---|---|
| Dodatkowy kolor | Biały |
| Jasność | 1600 lm - 1800 lm |
| Jasność (Lm) | 1600 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 120 |
| Kolor | Czarny |
| Kształt | Koło |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 22 |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne pmma |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj montażu | Montaż bezpośredni |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip44 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 30 cm - 40 cm |
| Szerokość (cm) | 38.5 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000k |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 5 |
| Żywotność LED | 30000h - 50000h |
| Żywotność LED (h) | 40000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 201,50 zł
Aktualna cena od 259,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 202,02 zł | PolskieLampy.pl | -56 zł |
| 03.06.2025 | 201,50 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 259,00 zł | Nowodvorski Lampy | 57 zł |
| 03.08.2025 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 220,15 zł | PolskieLampy.pl | -38 zł |
| 03.01.2026 | 259,00 zł | Phenomena Light | 38 zł |
| 03.02.2026 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 259,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 201,50 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 259,00 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 57 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nowodvorski
Kategoria: Nowodvorski Cena: 259 zł
EAN: 5903139109710
SKU: 10971/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
259,00 zł
Przejdź do sklepu >

