Numatic George GVE370 plus akcesoria 1060W ssawka do zbierania wody odkurzacz wielofunkcyjny
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Numatic George GVE370 to wielofunkcyjny odkurzacz o mocy 1060 W, zdolny do prania i zbierania wody. Wyposażony w 15-litrowy pojemnik, oferuje pracę w trybie bez... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarno-zielony |
|---|---|
| Czas ładowania | 0 h |
| Długość kabla | 10 m |
| Do sierści | nie |
| Dominujący odcień | zielony |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja prania | tak |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Maksymalny czas pracy | 0 |
| Miękkie kółka | nie |
| Moc wejściowa | 1060 W |
| Model filtra | Numatic 604170, Numatic 604309, Tritex 200 |
| Model (relacje) | Numatic George GVE370 |
| Model worka zamienniki (relacje) | WUN01 |
| Model worka | Hepa-Flo, Hepa-Flo 604016 |
| Możliwość pracy w trybie bezworkowym | tak |
| Możliwość stosowania worków | tak |
| Napięcie akumulatora | 0 V |
| Nazwa filtra | Tritex |
| Pojemność worka/pojemnika | 15 l |
| Pozostałe | 10 magicznych gąbek, 4 worki, filtry, koncentrat do prania |
| Regulacja mocy ssania | nie |
| Rodzaj filtra | standardowy |
| Rodzaj odkurzacza | wielofunkcyjny |
| Rozmiary - głębokość | 35,5 cm |
| Rozmiary - szerokość | 35,5 cm |
| Rozmiary - wysokość | 51 cm |
| Rury w wyposażeniu | 2 rury proste, rura wygięta, wąż ssący, wąż ze zintegrowanym wężykiem doprowadzającym wodę do prania |
| Seria | Numatic George |
| Sterowanie w rączce | nie |
| Szczotki, ssawki, dysze | ssawka do tapicerki, ssawka do zbierania wody, ssawka ekstrakcyjna do tapicerek, ssawka ekstrakcyjna do wykładzin, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka okrągła |
| Typ worka | syntetyczny |
| Waga | 8,8 kg |
| Wariantowanie seria | Numatic |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz | nie |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1879,02 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.07.2025 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.08.2025 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1879,02 zł | RTV EURO AGD | -69 zł |
| 03.01.2026 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 69 zł |
| 03.02.2026 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1879,02 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię