OPPO A78 8/128GB 6,43 90Hz 50Mpix Czarny
Polecana ofertaEmpik.com
799,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Smartfon OPPO A78 to doskonały wybór dla wymagających użytkowników. Wyposażony w 6,43-calowy ekran AMOLED o częstotliwości odświeżania 90 Hz, gwarantuje płynne ... rozwiń
OPPO A78 (8+128) Czarny
799,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Specyfikacja: Wyświetlacz - 6.45'' AMOLED 1 90Hz Powierzchnia ekranu - 2412*1080 FHD+ 1409 ppi 209 Ochrona - Corning Gorilla Glass 5 (GG5) Procesor - Snapdrag...
Przejdź do sklepu >
Oppo A78 black 8/128 Gb Nfc 5000 mAh 90 Hz
738,88 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
OPPO A78 ( black ) 8/128 GB NFC 5000 mAh | 90 Hz Telefon jest nowy , Polska dystrybucja , pudełko zaplombowane. OPPO A78 to bardzo ciekawy smartfon. Jego stylowa obudowa mieści w sobie wyłącznie zaawa...
- Czujniki: czytnik linii papilarnych
- Częstotliwość procesora: 4
- Funkcje: szybkie ładowanie
- Gęstość pikseli: 409
- Głębokość: 8
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: Oppo A78
- Liczba rdzeni procesora: 8
- Marka: Oppo
- Opcje sim: Dual SIM
- Przekątna ekranu: 6.43
- Rodzaj wyświetlacza: AMOLED
- Rozdzielczość ekranu: 1080 x 2400
- Slot karty pamięci: tak
- Szerokość: 73.2
- Transmisja danych: 4G (LTE)
- Typ: Smartfon
- Waga: 180
- Wysokość: 160
- Złącza: USB typ C
- Ładowarka w komplecie: tak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| 5G | nie |
|---|---|
| Aparat przedni | 8 Mpix |
| Aparat przedni | tak |
| Aparat tylny | 50 Mpix |
| Aparat zewnętrzny | 0 |
| Bardzo odporny | nie |
| Barwa obudowy | czarny |
| Bluetooth | tak v5.0 |
| Budzik | tak |
| Czas do pełnego naładowania baterii | 0 |
| Czas pracy na baterii do | 0 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 90 Hz |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Czytnik kart pamięci microSD | tak |
| Długość czuwania | 0 h |
| Dodatkowe opcje | Google Play |
| Dodatkowy aparat tylny | + 2 Mpix |
| Dostęp do sieci | tak |
| Dotykowy wyświetlacz | tak |
| Dual SIM | tak |
| Dzwonki MP3 | tak |
| Dzwonki polifoniczne | tak |
| EDGE | tak |
| Ekran | HD+ |
| GPRS | tak |
| GPS | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Interfejs po polsku | tak |
| Kalendarz | tak |
| Kalkulator | tak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, USB, słuchawkowe, Bluetooth 5.0 |
| Liczba rdzeni procesora | 8-rdzeniowy |
| LTE | tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | nie |
| Ładowanie | szybkie ładowanie |
| Ładowarka | tak |
| Łączność bezprzewodowa | NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI |
| Marka procesora | Qualcomm |
| Model procesora | Snapdragon 680 |
| Nagrywanie filmów | FullHD |
| Nano SIM | tak |
| obiektyw 2 | 2 Mpix - f/2,4 - tylny |
| obiektyw 3 | 8 Mpix - f/2,0 - przód |
| obiektyw 4 | 0 |
| obiektyw 5 | 0 |
| obiektyw 6 | 0 |
| Obsługiwana wielkość kart pamięci | do 1 TB |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odtwarzacz audio | tak |
| Opcje aparatu | autofocus, Google Lens, ledowa lampa błyskowa, nagrywanie filmów Full HD 1080p, time lapse, tryb panorama, tryb portretowy |
| Opcje telefonu | jack słuchawkowy 3,5mm, odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła otoczenia |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | tak |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 5000 mAh |
| Pokrowiec przypisany modelowi | OPPO A78 |
| Procesor | Snapdragon 680 |
| Prosty w obsłudze | nie |
| Przysłona obiektywu | 50 Mpix - f/1,8 - tylny główny |
| Rodzaj karty SIM | nano SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSIM - nanoSIM |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 5 |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Rodzaj | smartfon |
| Rozdzielczość ekranu | 2412 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 160 x 73,23 x 7,93 mm |
| Rozmowy wideo (przez aplikacje) | tak |
| Sieć Wi-Fi | tak |
| Standardy wysyłania/odbierania wiadomości | e-mail, MMS, SMS |
| Sygnał wibrujący | tak |
| System operacyjny | Android 13 |
| System operacyjny | Android |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Tryb głośnomówiący | tak |
| Typ gniazda ładowania | USB typ C |
| Typ obudowy | klasyczna - ekran dotykowy |
| Typ obudowy | klasyczna |
| W opakowaniu | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C |
| Waga | 180 g |
| Wymienny akumulator | niewymienny |
| Złącza | słuchawkowe typ 3,5 mm jack, USB typ C |
| zSmartfony opisy uniwersalne | 1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. NFC, procesor MediaTek 8 rdzeni |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 799,00 zł
Aktualna cena od 799,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.10.2025 | 799,00 zł | Empik.com | - |
| 03.11.2025 | 799,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 799,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 18.05.2026 | 799,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 799,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 799,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Oppo
Kategoria: Oppo Ceny od 738.88 zł do 799 zł
EAN: 6932169332354
SKU: OI_409179243
Polecana ofertaEmpik.com
799,00 zł
Przejdź do sklepu >

