Pentax Papilio II 6.5x21 lornetka, kompaktowa, czarna
Polecana ofertaMedia Expert
479,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Lornetka Pentax PAPILIO II 6.5x21 to kompaktowy, lekki model z powiększeniem 6.5x i obiektywem 21 mm. Wyposażona w soczewki asferyczne i wielowarstwowe powłoki,... rozwiń
PENTAX Lornetka Papilio II 6.5 x 21, 6.5-krotne zbliżenie, soczewki asferyczne, makro od 0,5m
479,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Uniwersalna lornetka z powiększeniem 6.5x, obiektywem 21 mm i niewielkim, lekkim korpusem. Zastosowana w niej wielowarstwowa powłoka gwarantuje wysoką transmisję światła, pozwalając na uzyskanie jasne...
Przejdź do sklepu >
Lornetka turystyczna Pentax Papilio II 6.5 x 21
499,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Lornetka PENTAX Papilio II 6.5 x 21 Pole widzenia - kątowe: 6 Pole widzenia - liniowe [m]: 131/1000 Powiększenie: x6.5 Średnica obiektywu [mm]: 21 Kolor: Czarny Przeznaczenie: Przyroda, Turystyk...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Konstrukcja | BaK-4/Porro |
| Korekcja dioptrii | tak |
| Miejsce na statyw | tak |
| Odstęp źrenicy | 15 mm |
| Ostrość od | 0,5 m |
| Pole widzenia - kątowe | 0 |
| Pole widzenia - liniowe | 131 m/1000m |
| Powiększenie | 6,5 x |
| Poziom jasności względnej | 10,4 |
| Przeznaczenie | przyroda, turystyka |
| Rodzaj | 6,5 x 21 |
| Rodzaj | lornetka |
| Rozmiar obiektywu | 21 mm |
| Rozmiar okularu | 3,2 mm |
| Rozmiary (szer. x wys.x gł.) | 114 x 110 x 55 mm |
| Stabilizator | nie |
| Typ pryzmatu | BaK-4 |
| Waga | 290 g |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna, pasek, pokrowiec, zakrywki zabezpieczajace obiektyw |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 499,00 zł
Aktualna cena od 479,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 579,00 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 549,00 zł | Media Expert | -30 zł |
| 03.07.2025 | 579,00 zł | Media Expert | 30 zł |
| 03.08.2025 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 499,00 zł | Media Expert | -80 zł |
| 03.01.2026 | 579,00 zł | Media Expert | 80 zł |
| 03.02.2026 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 579,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 30.04.2026 | 479,00 zł | Media Expert | -100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 499,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 479,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 20 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Pentax
Kategoria: Pentax Ceny od 479 zł do 499.99 zł
EAN: 0027075288911
SKU: 62001
Polecana ofertaMedia Expert
479,00 zł
Przejdź do sklepu >

