Pentax UD 9x21 lornetka, granatowa
Polecana ofertaMedia Expert
249,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Pentax lornetka UD 9x21 granatowy to lekki i poręczny sprzęt (195 g) do obserwacji przyrody i turystyki. Oferuje powiększenie 9x, pole widzenia 105 m oraz ostro... rozwiń
PENTAX Lornetka UD 9x21 Granatowy, 9-krotne zbliżenie, kompaktowe rozmiary, pryzmat dachowy
249,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lekka i poręczna lornetka dla każdego. Oferuje dobre przybliżenie i wykorzystuje ten sam system wielowarstwowego powlekania soczewek co lornetki wyższej klasy, zapewniając jasny i wyraźny obraz. Dostę...
- Code: 61812
- Ean: 4549212301810
- Producer: PENTAX
Lornetka Pentax Ud 9x21 szara 61812
259,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Lornetka Pentax UD 9x21 szara 61812 Ostry i wyrazisty obraz 9-krotne powiększenie Lekka konstrukcja o wadze 195g Nowoczesy design Wygodna i precyzyjna regulacja ostrości Powlekane antypoślizgową powło...
- Cechy dodatkowe: Lornetka wodoodporna
- Ean (gtin): 4549212301810
- Kod producenta: 61812
- Marka: Pentax
- Model: UD 9x21
- Powiększenie: 9
- Przeznaczenie: myślistwo, przyrodnicze, turystyka, żeglarstwo
- Stan opakowania: oryginalne
- Szkło w pryzmatach: BaK-4
- Waga lornetki: 195
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
- Średnica obiektywów: 21
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Kolor | niebieski |
|---|---|
| Konstrukcja | pryzmat dachowy |
| Korekcja dioptrii | tak |
| Odstęp źrenicy | 9,9 m |
| Ostrość od | 3 m |
| Pole widzenia - liniowe | 105 m |
| Powiększenie | 9 x |
| Poziom jasności względnej | 5,3 |
| Przeznaczenie | przyroda, turystyka |
| Rodzaj | 9 x 21 |
| Rodzaj | lornetka |
| Rozmiary (szer. x wys.x gł.) | 87 x 108 x 38 mm |
| Stabilizator | nie |
| Waga | 195 g |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 279,99 zł
Aktualna cena od 249,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 349,99 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 299,00 zł | Media Expert | -50 zł |
| 03.07.2025 | 299,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 299,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 279,99 zł | Media Expert | -19 zł |
| 03.12.2025 | 279,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 279,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 279,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 279,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 279,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 27.04.2026 | 249,99 zł | Media Expert | -30 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 279,99 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 249,99 zł na dzień 27.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Pentax
Kategoria: Pentax Ceny od 249.99 zł do 259 zł
EAN: 4549212301810
SKU: 61812
Polecana ofertaMedia Expert
249,99 zł
Przejdź do sklepu >

