-7%
Peterson listonoszka skórzana PTN TB-012-COM czarna, męska, naturalna skóra
Polecana ofertaSkorzana.com
239,99 zł
Przejdź do sklepu >
257,98 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 257,98 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń zewnętrzna; Długość Rączki: 140.00; Format A4: Nie mieści; Grubość: 10.00
Listonoszka skórzana Peterson PTN TB-012-COM BLACK czarna
239,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne#2: High Quality
- Cechy szczególne: kieszeń zewnętrzna
- Format a4: nie mieści
- Głębokość: 9 cm
- Ilość kieszeni: 4
- Ilość komór: 1
- Kolor główny: czarny
- Kolor okuć: złoty
- Kształt: prostokąt
- Model/typ: listonoszki/crossbody
- Podszewka: tak
- Płeć: Mężczyzna
- Skład zestawu: pasek
- Sposób noszenia#2: przez ramię (crossbody)
- Sposób noszenia: na ramię
- Sposób zamykania#2: klapka
- Sposób zamykania#3: magnes
- Sposób zamykania: suwak
- Styl: miejski/casual
- Wielkość: mała
- Wzór: bez wzoru
Skórzana torba męska w stylu vintage czarna listonoszka z klapką PETERSON
257,98 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Skórzana torba męska w stylu vintage czarna listonoszka z klapką PETERSON Listonoszka męska skóra naturalna torebka PETERSON # Polska znana marka Produk...
- Gtin: 5903051148187
- Old_price: 257.98
- Sale_price: 239.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Długość Rączki | 140.00 |
| Format A4 | Nie mieści |
| Grubość | 10.00 |
| Ilość kieszeni | 4 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Złoty |
| Kształt | Prostokąt |
| Maksymalna długość paska | 140 cm |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek | Regulowany |
| Płeć | Męska |
| Podszewka | Tak |
| Rodzaj zapięcia | Pasek |
| Sposób noszenia | Na ramię |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 18 cm |
| Wielkość | Mała |
| Wysokość | 23 cm |
| Wysokość uchwytów | 65.00 |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 240,27 zł
Aktualna cena od 239,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 257,98 zł | Skorzana.com | - |
| 03.06.2025 | 257,98 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.07.2025 | 257,98 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 245,08 zł | Skorzana.com | -12 zł |
| 03.09.2025 | 257,98 zł | Skorzana.com | 12 zł |
| 03.10.2025 | 247,99 zł | Skorzana.com | -9 zł |
| 03.11.2025 | 257,98 zł | Empik.com | 9 zł |
| 03.12.2025 | 240,27 zł | torebki-skorzane.pl | -17 zł |
| 03.01.2026 | 249,99 zł | Skorzana.com | 9 zł |
| 03.02.2026 | 257,98 zł | Skorzana.com | 7 zł |
| 03.03.2026 | 257,98 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 257,98 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 01.05.2026 | 239,99 zł | Skorzana.com | -17 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 240,27 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 239,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Skórzane Ceny od 239.99 zł do 257.98 zł
EAN: 5903051148187
SKU: PTN TB-012-COM
Polecana ofertaSkorzana.com
239,99 zł
Przejdź do sklepu >
257,98 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 257,98 zł

