-10%
Peterson listonoszka skórzana PTN TB-7032-COM czarna, naturalna skóra, elegancki design
Polecana ofertaSkorzana.com
241,99 zł
Przejdź do sklepu >
269,99 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 269,99 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń zewnętrzna; Długość Rączki: 140.00; Format A4: Nie mieści; Głębokość: 6 cm
Listonoszka skórzana Peterson PTN TB-7032-COM BLACK czarna
241,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: [DH] Torba skórzana PTN TB-7032-COM BLACK
- Format a4: nie mieści
- Ilość komór: 1
- Kolor główny: czarny
- Kolor okuć: złoty
- Kolor: czarny
- Kształt: prostokąt
- Marka: Peterson
- Materiał#2: skóra naturalna
- Materiał#3: materiał
- Materiał: skóra naturalna
- Model/typ: listonoszki/crossbody
- Producer: Peterson
- Płeć#2: Mężczyzna
- Płeć: męska
- Sposób noszenia#2: przez ramię (crossbody)
- Sposób noszenia: na ramię
- Sposób zamykania: suwak
- Styl: miejski/casual
- Wielkość: mała
- Wzór: bez wzoru
Torba męska ze skóry naturalnej listonoszka na ramię klasyczna elegancka czarna PETERSON
269,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Torba męska ze skóry naturalnej listonoszka na ramię klasyczna elegancka czarna PETERSON Listonoszka męska skóra naturalna Peterson # Renomowana polska ma...
- Gtin: 5903051148262
- Old_price: 269.99
- Sale_price: 239.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Długość Rączki | 140.00 |
| Format A4 | Nie mieści |
| Głębokość | 6 cm |
| Grubość | 8.00 |
| Ilość kieszeni | 6 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Złoty |
| Kształt | Prostokąt |
| Maksymalna długość paska | 140 cm |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek | Regulowany |
| Płeć | Męska |
| Podszewka | Tak |
| Rodzaj zapięcia | Pasek |
| Sposób noszenia | Na ramię |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 17 cm |
| Wielkość | Mała |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość uchwytów | 65.00 |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 211,50 zł
Aktualna cena od 241,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 211,50 zł | torebki-skorzane.pl | -23 zł |
| 03.01.2026 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 23 zł |
| 03.02.2026 | 235,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 268,96 zł | torebki-skorzane.pl | 33 zł |
| 03.04.2026 | 268,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 241,99 zł | Skorzana.com | -26 zł |
| 18.05.2026 | 241,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 211,50 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 241,99 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 30 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Skórzane Ceny od 241.99 zł do 269.99 zł
EAN: 5903051148262
SKU: PTN TB-7032-COM
Polecana ofertaSkorzana.com
241,99 zł
Przejdź do sklepu >
269,99 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 269,99 zł

