Peterson Materiałowy plecak męski PTN PLEC-04
Polecana ofertaSkorzana.com
142,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Peterson materiałowy plecak męski PTN PLEC 04 to stylowy i funkcjonalny plecak w miejskim stylu. Wykonany z trwałego materiału, posiada jedną komorę i dwie kies... rozwiń
Plecak z uchwytem na walizkę Peterson zielony PTN PLEC-04
142,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: PTN PLEC-04
- Długość pasa nośnego: 90.00
- Długość rączki: 0.00
- Długość: 25.00
- Kategoria: plecaki
- Kolor główny: czarny
- Kolor: multicolor
- Kolory - odcienie#2: Wielokolorowy
- Kolory - odcienie: Odcienie zieleni
- Marka: Peterson
- Materiał#2: tkanina
- Materiał#3: materiał
- Materiał#4: tkanina hydrofobowa
- Materiał: poliester
- Model/typ#2: torby podróżne
- Model/typ: plecaki i plecaczki
- Płeć: Kobieta
- Szerokość#2: 25 cm
- Szerokość: 20.00
- Wysokość#2: 40 cm
- Wysokość: 40.00
Plecak do samolotu Peterson 40x25x20 Wizzair Ryanair liście
169,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Plecak-Torba Podróżna Z Uchwytem Na Walizkę Peterson Plecak-torba podróżna z uchwytem na walizkę Peterson Bagaż podręczny do samolotu Plecak jest świetny...
- Gtin: 5903051174407
- Old_price: 169.99
- Sale_price: 137.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Długość paska | 90,00 |
| Długość Rączki | 0,00 |
| Fason | Plecaki |
| Format A4 | Mieści |
| Grubość | 20 cm |
| Ilość kieszeni | 2 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor Główny | Multicolor |
| Kolor okuć | Czarny |
| Kształt | Inny |
| Maksymalna długość szelek | 90 cm |
| Materiał | Materiał |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Sposób noszenia | Na szelkach |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 25 cm |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 40 cm |
| Wysokość uchwytu | 9 cm |
| Wzór | Roślinny |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 107,11 zł
Aktualna cena od 142,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 107,11 zł | torebki-skorzane.pl | -11 zł |
| 03.01.2026 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | 11 zł |
| 03.02.2026 | 119,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 143,49 zł | Skorzana.com | 24 zł |
| 03.04.2026 | 143,49 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 30.04.2026 | 142,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 107,11 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 142,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 36 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 142.99 zł do 169.99 zł
EAN: 5903051174407
SKU: PTN PLEC-04
Polecana ofertaSkorzana.com
142,99 zł
Przejdź do sklepu >

