Peterson portfel skórzany PTN 421028 MD zielony damski organizer w kwiaty
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Peterson portfel skórzany PTN 421028 MD w zielonym kolorze to elegancki dodatek dla każdej kobiety. Wykonany z naturalnej skóry, oferuje ponad 10 przegródek na ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 3,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 10+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Zielony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 10 cm |
| Wzór | Full print |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 116,10 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 129,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 116,10 zł | torebki-skorzane.pl | -12 zł |
| 03.01.2026 | 141,78 zł | Empik.com | 25 zł |
| 03.02.2026 | 155,68 zł | Empik.com | 13 zł |
| 03.03.2026 | 141,78 zł | Empik.com | -13 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 116,10 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię