Peterson portfel skórzany PTN MC 412 czerwony lakierowany wzór skóry krokodyla
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Elegancki portfel damski Peterson PTN MC 412 w kolorze czerwonym, wykonany z naturalnej skóry o wzorze krokodyla. Posiada zamykaną na bigiel kieszeń na monety o... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | High quality |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Nie mieści |
| Grubość | 3 cm |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 12 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Mała |
| Wysokość | 8 cm |
| Wzór | Skóra węża/krokodyla |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 90,94 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 119,99 zł | Skorzana.com | - |
| 03.07.2025 | 119,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 113,99 zł | Skorzana.com | -6 zł |
| 03.09.2025 | 119,99 zł | Skorzana.com | 6 zł |
| 03.10.2025 | 114,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.11.2025 | 109,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.12.2025 | 90,94 zł | Skorzana.com | -19 zł |
| 03.01.2026 | 137,77 zł | Empik.com | 46 zł |
| 03.02.2026 | 179,00 zł | Empik.com | 41 zł |
| 03.03.2026 | 179,00 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 90,94 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię