Peterson Zestaw prezentowy PTN SET-D-02-KCS czerwony
Polecana ofertaSkorzana.com
87,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń na suwak; Dowód rejestracyjny: Mieści; Grubość: 4 cm; Ilość przegródek na karty: 1-5
Zestaw prezentowy Peterson PTN SET-D-02-KCS czerwony
87,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne: kieszeń na suwak
- Code: [DH] PTN SET-D-02-KCS
- Dowód rejestracyjny: mieści
- Gabaryt inpost: A
- Ilość przegródek na karty: 1-5
- Kieszeń na monety: zamykana na suwak
- Kolor główny: czerwony
- Kolor okuć: srebrny
- Marka: Peterson
- Materiał#2: skóra naturalna
- Materiał: skóra naturalna
- Ochrona rfid: tak
- Orientacja: pozioma
- Pudełko: tak
- Płeć#2: kobieta
- Płeć: damska
- Styl: miejski/casual
- Typ: portfel
- Wielkość: średnia
- Wzór: bez wzoru
- Zamknięcie: zatrzask
Portfel damski skórzany na karty RFID PETERSON w zestawie prezentowym z brelokiem czerwony
89,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Elegancki portfel damski ze skóry naturalnej PETERSON + brelok Postaw na elegancję, trwałość i komfort użytkowania! Portfel marki Peterson to propozycja dla...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 5903051191787
- Old_price: 85.77
- Sale_price: 59.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Grubość | 4 cm |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Czerwony |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 13 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 74,80 zł
Aktualna cena od 87,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 87,99 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 87,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 83,59 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 03.09.2025 | 87,99 zł | Skorzana.com | 4 zł |
| 03.10.2025 | 80,58 zł | Empik.com | -7 zł |
| 03.11.2025 | 82,95 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.12.2025 | 79,20 zł | torebki-skorzane.pl | -3 zł |
| 03.01.2026 | 84,99 zł | Skorzana.com | 5 zł |
| 03.02.2026 | 87,99 zł | Skorzana.com | 3 zł |
| 03.03.2026 | 87,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 74,80 zł | Skorzana.com | -13 zł |
| 03.05.2026 | 87,99 zł | Skorzana.com | 13 zł |
| 24.05.2026 | 87,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 74,80 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 87,99 zł na dzień 24.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 13 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Pasek i portfel Ceny od 87.99 zł do 89.99 zł
EAN: 5903051191787
SKU: [DH] PTN SET-D-02-KCS
Polecana ofertaSkorzana.com
87,99 zł
Przejdź do sklepu >

