PHILIPS Ekspres ciśnieniowy EP3343/50 Latte Go Series 3300 biało-czarny
Porównaj ceny
- Gtin: 8720389030345
- Old_price: 1687.00
- Sale_price: 1739.00
- Automatycznie przygotowywane napoje: Americano, Espresso, Cappuccino, Caffe Latte, Ristretto
- Cechy dodatkowe: łączność Wi-Fi
- Ciśnienie: 15
- Ean (gtin): 8720389030345
- Kod producenta: EP3343/50
- Kolor dominujący: czarny
- Marka: Philips
- Moc: 1500
- Model: EP3343/50
- Podwójny dozownik: tak
- Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
- Rodzaj ekspresu: automatyczny
- Rodzaje kawy: mielona
- Rodzaje regulacji: ilość kawy, moc kawy
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 37.7
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 11.3
- Waga produktu: 8
- Wbudowany młynek: tak
- Wysokość produktu: 24.6
- Załączone wyposażenie: filtr do wody, pojemnik na mleko
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Opis produktu
- Pojemniki: 1,8 l na wodę, 275 g na ziarna; ciśnienie 15 bar i moc 1450 W.
- Ceramiczny młynek z 12 ustawieniami, system LatteGo bez tuby, 6 napojów.
- Aroma Extract, AquaClean (do 5000 filiżanek), technologia SilentBrew.
- Kolorowy dotykowy interfejs, My Coffee Choice, personalizacja, łatwa konserwacja.
Konstrukcja, pojemność i zasilanie
Model EP3343/50 LatteGo Series 3300 posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, a zasobnik na ziarna może pomieścić 275 g kawy. Ciśnienie pompy standardowo wynosi 15 bar, a moc urządzenia to około 1450 W, przy zasilaniu 230 V / 50 Hz . Wymiary ekspresu to 24,6 × 37,1 × 43,3 cm (S×G×W), a waga około 8 kg.