Philips Hue White E27 10W LED, Bluetooth ZigBee, zestaw 2 sztuk, model 929002469201
Polecana ofertaOle Ole!
293,65 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Philips Hue inteligentna żarówka LED 929002469201 to nowoczesne oświetlenie z gwintem E27, oferujące ciepłą biel (2700 K) i jasność 1055 lm. Dzięki łączności Bl... rozwiń
Philips Hue White E27 2 szt. Zestaw startowy Żarówka LED
293,65 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Barwa światła:ciepła biel;Barwa światła:ciepła biel;Bluetooth:tak;Funkcje Smart:sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności, ZigBee Light Link;Gwarancja:24 mi...
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 403542
- Ean: 8719514289116
- Gtin: 8719514289116
- Producer: Philips
Philips Hue White E27 2 szt. Zestaw startowy Żarówka LED
293,65 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Ean: 8719514289116
- Gtin: 8719514289116
- Producer: Philips
Zestaw startowy PHILIPS HUE White A60 E27 9W Bluetooth Zigbee + mostek Hue
279,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Rozpocznij swój inteligentny system oświetleniowy dzięki temu zestawowi startowemu, który zawiera dwie inteligentne żarówki z miękkim białym światłem i mostek Hue. Korzyści: Za pomocą aplikacji Philip...
Przejdź do sklepu >
Philips Hue mostek + 2x E27 W 9,5W BT
279,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Stwórz doskonałą atmosferę za pomocą ściemnialnych świateł Philips Hue. Energooszczędne oświetlenie, którym możesz sterować na odległość i które pomoże stworzyć Ci warunki świetlne, odpowiadające Twoj...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | ciepła biel |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności, ZigBee Light Link |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 1055 lm |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Kompatybilność | Amazon Alexa |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Zigbee |
| Moc maksymalna do relacji | 10 |
| Moc | 10 W |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Rodzaj | żarówka LED |
| Temperatura światła | 2700 K |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Zigbee | tak |
| Zużycie energii na 1000 h | 10 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 279,00 zł
Aktualna cena od 279,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 299,37 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 293,65 zł | Media Expert | -5 zł |
| 03.09.2025 | 299,37 zł | Ole Ole! | 5 zł |
| 03.10.2025 | 299,37 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 309,00 zł | RTV EURO AGD | 9 zł |
| 03.12.2025 | 319,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.01.2026 | 299,00 zł | Media Expert | -20 zł |
| 03.02.2026 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 329,99 zł | Media Markt | 30 zł |
| 03.04.2026 | 279,00 zł | Sklep komputronik.pl | -50 zł |
| 03.05.2026 | 279,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 11.05.2026 | 279,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 279,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 279,00 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Philips Ceny od 279 zł do 293.65 zł
EAN: 8719514289116
SKU: 929002469201
Polecana ofertaOle Ole!
293,65 zł
Przejdź do sklepu >



