Philips Hue Lily XL Reflektor ogrodowy, biała i kolorowa, LED, sterowanie aplikacją, wodoodporny, kompatybilny z systemem Zigbee
Polecana ofertaOle Ole!
628,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Philips Hue Lily XL to zewnętrzny reflektor LED o mocy 15 W, oferujący aż 16 milionów kolorów. Sterowany smartfonem przez aplikację Philips Hue, pozwala na regu... rozwiń
Philips Hue White and Colour Ambiance Lily XL Reflektor ogrodowy
628,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Barwa światła:różne kolory;Barwa światła:ciepła biel, różne kolory;Funkcje Smart:sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), zmiana koloru światła, regulacja jasności;Gwarancja:...
- Brand: Philips
- Ean: 8718696174364
- Gtin: 8718696174364
- Producer: Philips
Spot Philips Hue, Philips Hue Lily XL, ściemnialny, czarny, metal, nowoczesny
690,00 zł
Sprzedawca: mistrzlamp.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ten produkt Philips Hue jest przeznaczony do sieci elektrycznej 220-240 V i nie będzie działać w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej i części Ameryki Południowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy ...
Przejdź do sklepu >
Philips Hue White and Colour Ambiance Lily XL Reflektor ogrodowy
699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Ean: 8718696174364
- Gtin: 8718696174364
- Producer: Philips
Philips Hue White and Color Ambiance Lampa zewnętrzna Lily (1 szt.), Reflektor Ogrodowy LED, Wersja XL, z Paletą 16 mln Kolorów i Możliwością Ściemniania, Smart LED Sterowane Aplikacją
499,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Reflektor zewnętrzny Philips Hue Lily XL
509,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Reflektor zewnętrzny PHILIPS HUE Lily XL Kolor: Czarny Czujnik: Nie Klasa szczelności: IP65 Materiał klosza: Tworzywo sztuczne Materiał obudowy: Aluminium Rodzaj: Reflektor Rodzaj zasilania: Si...
- Barwa światła: wielokolorowy
- Cechy dodatkowe: wodoodporność
- Certyfikaty zgodności: CE
- Długość wbijanego grota: 17.2
- Ean (gtin): 8718696174364
- Jasność: 1050
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 915005842601
- Kolor: czarny
- Liczba sztuk: 1
- Marka: Philips Hue
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.7
- Wysokość całkowita: 19
- Średnica/szerokość: 11.2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | ciepła biel, różne kolory |
|---|---|
| Barwa światła | różne kolory |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), zmiana koloru światła, regulacja jasności |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność | 1050 lm |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Kompatybilność | Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego), Apple HomeKit, Google Assistant |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Moc maksymalna do relacji | 15 |
| Moc | 15 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP65 |
| Odporność | na wodę |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj | oświetlenie punktowe zewnętrzne |
| Temperatura światła | 2000 - 6500 K |
| Wymiary lampy | 19 x 11,2 x 11,2 cm |
| Zastosowanie | na zewnątrz |
| Zgodność z aplikacją | Philips Hue |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 499,00 zł
Aktualna cena od 499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 619,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 580,50 zł | Ole Ole! | -38 zł |
| 03.08.2025 | 499,00 zł | Amazon.pl | -81 zł |
| 03.09.2025 | 529,53 zł | Amazon.pl | 30 zł |
| 03.10.2025 | 533,36 zł | Amazon.pl | 3 zł |
| 03.11.2025 | 527,02 zł | Amazon.pl | -6 zł |
| 03.12.2025 | 539,99 zł | Amazon.pl | 12 zł |
| 03.01.2026 | 506,12 zł | Amazon.pl | -33 zł |
| 03.02.2026 | 535,00 zł | Amazon.pl | 28 zł |
| 03.03.2026 | 522,33 zł | Amazon.pl | -12 zł |
| 03.04.2026 | 540,45 zł | Amazon.pl | 18 zł |
| 03.05.2026 | 554,00 zł | Amazon.pl | 13 zł |
| 13.05.2026 | 499,00 zł | Amazon.pl | -55 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 499,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 499,00 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Zewnętrzne Ceny od 499 zł do 699 zł
EAN: 8718696174364
SKU: 915005842601
Polecana ofertaOle Ole!
628,00 zł
Przejdź do sklepu >




