Philips Seria 3000 27B2N3500J/00 27 2K IPS 120Hz 4ms Monitor LED
Polecana ofertaOle Ole!
819,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Akcesoria opcjonalne: 0; Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
Philips Seria 3000 27B2N3500J/00 27" 2K IPS 120Hz 4ms Monitor LED
819,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:0;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:120 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivo...
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 2334852
- Ean: 8721038002294
- Gtin: 8721038002294
- Producer: Philips
Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki
845,42 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Philips 27B2N3500J - 27-calowy monitor QHD, głośniki, regulowana wysokość, synchronizacja adaptacyjna (2560 x 1440, 120 Hz, 2 porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, hub USB) Czarny
810,54 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Philips Monitor 27B2N3500J 27 cali Ips 120Hz HDMIx2 Dp Pivot Głośniki
961,97 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
PHILIPS Monitor 27B2N3500J 27 cali IPS 120Hz HDMIx2 DP Pivot Głośniki Technologia LED IPS zapewnia szeroki kąt widzenia oraz dokładność obrazu i barw Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię...
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, HDMI, Wbudowane głośniki, Zasilanie
- Certyfikaty: RoHS
- Częstotliwość odświeżania: 120
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 14.6
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: 27B2N3500J 00
- Kontrast statyczny (x:1): 1500
- Marka: Philips
- Model: 27B2N3500J 00
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 68.6
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 61.5
- Waga produktu: 4.56
- Waga z podstawą: 6.23
- Wysokość produktu: 36.1
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria opcjonalne | 0 |
|---|---|
| Barwa obudowy | czarny |
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 120 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia SmartImage, wąska ramka, technologia Adaptive-Sync, technologia sRGB 125%, certyfikat Eyesafe, technologia SoftBlue |
| Dodatkowe opcje | pivot, głośniki, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie, ekran obrotowy (pivot), regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 146 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | B2N3500J/00 |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 21,7 W |
| Przekątna ekranu | 68,6 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 615 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,23 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 539 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do domu, monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, USB 3.2 x 1, USB 3.0 / 3.1 x 3, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 0 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 16 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 772,41 zł
Aktualna cena od 810,54 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 819,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 807,88 zł | Amazon.pl | -11 zł |
| 03.03.2026 | 772,41 zł | Amazon.pl | -35 zł |
| 05.04.2026 | 810,54 zł | Amazon.pl | 38 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 772,41 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 810,54 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 39 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 810.54 zł do 961.97 zł
EAN: 8721038002294
SKU: OI_391855561
Polecana ofertaOle Ole!
819,00 zł
Przejdź do sklepu >



