Philips TAH8506WT/00 nauszne Bluetooth 50 Biały słuchawki bezprzewodowe
Polecana ofertaMedia Markt
269,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Bezprzewodowe słuchawki Philips TAH8506WT/00 oferują aktywne redukowanie szumów i czas pracy do 60 godzin. Dzięki Bluetooth 5.0 i kompatybilności z asystentami ... rozwiń
Słuchawki bezprzewodowe PHILIPS TAH8506WT/00
269,99 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe Philips Tah8506Wt/00 Zmień codzienność w coś niesamowitego dzięki tym eleganckim, nausznym słuchawkom bezprzewodowym. Korzyści: - Zaawansowana funkcja redukcji szumów eliminuje...
Przejdź do sklepu >
Słuchawki nauszne Philips TAH8506WT białe Bt 5.0
329,97 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Philips TAH8506WT białe Dzięki tym eleganckim, nausznym słuchawkom bezprzewodowym zamienisz codzienność w coś niesamowitego. Porywający dźwięk i zaawansowana funkcja redukcji szumów pozwolą Ci zatraci...
- Czas pracy: 60
- Ean (gtin): 4895229118553
- Głębokość produktu: 4.5
- Kod producenta: TAH8506WT/00
- Kolor dominujący: biały
- Konstrukcja: zamknięta
- Marka: Philips
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Mikrofon: tak
- Model: TAH8506
- Rodzaj słuchawek: nauszne
- Szerokość produktu: 18.5
- Transmisja sygnału: Bluetooth
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.506
- Waga produktu: 279
- Wysokość produktu: 20.5
- Zasięg: 10
- Zawiera baterie: tak
- Złącze ładowania: USB typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | tak |
|---|---|
| Asystent głosowy | nie |
| Czas pracy do | 60 h |
| Dedykowana aplikacja | tak |
| Dynamika (SPL) | 105 dB |
| Elementy budowy/konstrukcji | konstrukcja zamknięta |
| Funkcje dodatkowe | dedykowana aplikacja |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 32 |
| Informacje dodatkowe | Bluetooth Multipoint, dedykowana aplikacja Philips Headphone, sterowanie dotykowe |
| Kolor (oryginalna nazwa) | White |
| Kolor | biały |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 13.0 |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | TAH8506 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Pasmo przenoszenia dół | 7 |
| Pasmo przenoszenia góra | 40000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji |
| Port ładowania | USB-C |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, uniwersalne |
| Przeznaczone dla | iPhone, smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Rozmiar kabla | 1,2 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| True Wireless | nie |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm |
| Typ słuchawek | nauszne |
| Waga | 279 g |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wodoodporność | nie |
| Wyposażenie | adapter samolotowy, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
| Zgodność z aplikacją | Philips Headphones |
| Złącze | jack 2,5 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 313,49 zł
Aktualna cena od 269,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 379,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 329,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.08.2025 | 389,00 zł | Ole Ole! | 60 zł |
| 03.09.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.10.2025 | 328,00 zł | RTV EURO AGD | -71 zł |
| 03.11.2025 | 399,00 zł | RTV EURO AGD | 71 zł |
| 03.12.2025 | 319,00 zł | Media Markt | -80 zł |
| 03.01.2026 | 329,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.02.2026 | 329,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 369,99 zł | Media Markt | 40 zł |
| 03.04.2026 | 329,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 03.05.2026 | 313,49 zł | Empik.com | -15 zł |
| 25.05.2026 | 269,99 zł | Media Markt | -43 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 313,49 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 269,99 zł na dzień 25.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 43 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Bezprzewodowe Ceny od 269.99 zł do 329.97 zł
EAN: 4895229118553
SKU: OI_191290186
Polecana ofertaMedia Markt
269,99 zł
Przejdź do sklepu >

