Philips TAT2206PK/00 słuchawki bezprzewodowe dokanałowe Bluetooth 5.0 różowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
169,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Philips TAT2206PK to różowe, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth 5.0, kompatybilne z Androidem oraz asystentami głosowymi Google i Siri. Zapewniają d... rozwiń
Philips TAT2206PK/00 Dokanałowe Bluetooth 5.0 Różowy Słuchawki bezprzewodowe
169,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;Dodatkowe zasilanie z etui do:12 h;Czas pracy do:6 h;Dedykowana aplikacja:nie;Dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):101 dB;F...
- Brand: Philips
- Color: różowy różowy
- Ean: 4895229117433
- Gtin: 4895229117433
- Producer: Philips
Philips TAT2206PK/00 Dokanałowe Bluetooth 5.0 Różowy Słuchawki bezprzewodowe
169,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;Dodatkowe zasilanie z etui do:12 h;Czas pracy do:6 h;Dedykowana aplikacja:nie;Przeznaczone dla:smartfon;Rozmiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):101 dB;Funk...
- Brand: Philips
- Color: różowy różowy
- Ean: 4895229117433
- Gtin: 4895229117433
- Producer: Philips
Słuchawki bezprzewodowe Philips TAT2206 dokanałowe
147,88 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | nie |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 6 h |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 12 h |
| Dynamika (SPL) | 101 dB |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 16 |
| Informacje dodatkowe | czas ładowania do 2h, ładowanie przez port USB-C, tryb mono |
| Kodek Bluetooth | SBC |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Pink |
| Kolor | różowy |
| Kompatybilność słuchawki system | Android |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google, Siri |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, Sony Ericsson, vivo, TCL, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | TAT2206 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX4 |
| Odporność | na wodę |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Port ładowania | USB-C |
| Poziom tłumienia hałasu do | 0 dB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile) |
| Przeznaczenie | do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | nie |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, True Wireless |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 6 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Waga | 37 g |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wodoodporność | tak |
| Wyposażenie | adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 112,78 zł
Aktualna cena od 169,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 112,78 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 157,99 zł | Media Expert | 45 zł |
| 03.06.2025 | 137,99 zł | Media Expert | -20 zł |
| 03.07.2025 | 127,99 zł | Media Expert | -10 zł |
| 03.08.2025 | 127,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 125,93 zł | Media Expert | -2 zł |
| 03.10.2025 | 129,99 zł | Media Expert | 4 zł |
| 03.11.2025 | 127,99 zł | Media Expert | -2 zł |
| 03.02.2026 | 206,04 zł | Empik.com | 78 zł |
| 03.04.2026 | 169,99 zł | RTV EURO AGD | -36 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 112,78 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 169,99 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 57 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Bezprzewodowe Ceny od 147.88 zł do 169.99 zł
EAN: 4895229117433
SKU: TAT2206PK/00
Polecana ofertaRTV EURO AGD
169,99 zł
Przejdź do sklepu >


