Oneodio Fusion A70 nauszne Bluetooth 5.2 czarne słuchawki bezprzewodowe
Polecana ofertaRTV EURO AGD
130,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Słuchawki OneOdio Fusion A70 to bezprzewodowe, nauszne słuchawki Bluetooth 5.2 w kolorze czarnym. Oferują do 55 godzin pracy, kompatybilność z Android, iOS, Win... rozwiń
Oneodio Fusion A70 Nauszne Bluetooth 5.2 Czarny Słuchawki bezprzewodowe
130,97 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:55 h;Dedykowana aplikacja:nie;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje AI...
- Brand: Oneodio
- Color: czarny czarny
- Ean: 6974028140021
- Gtin: 6974028140021
- Producer: Oneodio
Oneodio Fusion A70 Nauszne Bluetooth 5.2 Czarny Słuchawki bezprzewodowe
130,97 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:55 h;Dedykowana aplikacja:nie;Rozmiar kabla:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;Elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Funkcje AI:nie;G...
- Brand: Oneodio
- Color: czarny czarny
- Ean: 6974028140021
- Gtin: 6974028140021
- Producer: Oneodio
ONEODIO Słuchawki bezprzewodowe Fusion A70 (czarne)
159,00 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Słuchawki bezprzewodowe Oneodio Fusion A70 (czarne) Szukasz profesjonalnego sprzętu, który jednocześnie posłuży ci na co dzień? Słuchawki OneOdio A70 to urządzenie, którego szukałeś! Nadają się jednak...
- Code: Fusion A70 black
- Ean: 6974028140021
- Kod_producenta: Fusion A70 black
- Producer: OneOdio
Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne OneOdio Fusion A70
127,04 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Oneodio Fusion A70 Słuchawki Bezprzewodowe BT 5.2 Producent: OneOdio Specyfikacja: Model A70 Łączność Kabel audio 3,5 mm/ 6,35 mm, Bluetooth 5.2 Czas pracy bezprzewodowej do 50-godzin Bateria Li-ion, ...
- Cechy dodatkowe: Bateria Li-ion 950 mAh
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas pracy: 50
- Impedancja: 32
- Kod producenta: Fusion A70 black
- Kolor dominujący: czarny
- Konstrukcja: zamknięta
- Marka: OneOdio
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Mikrofon: tak
- Model: inny
- Regulacja głośności: tak
- Rodzaj słuchawek: wokółuszne
- Szerokość produktu: 23.5
- Transmisja sygnału: Bluetooth
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.2
- Waga produktu: 495
- Wysokość produktu: 31
- Zasięg: 10
- Zawiera baterie: tak
- Złącze ładowania: microUSB
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | nie |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 55 h |
| Dedykowana aplikacja | nie |
| Elementy budowy/konstrukcji | konstrukcja zamknięta |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 32 |
| Kodek Bluetooth | SBC, AAC |
| Kolor (oryginalna nazwa) | Black |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność słuchawki system | Android, iOS, Windows |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Fusion A70 |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Port ładowania | micro USB |
| Profil Bluetooth | A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile) , HFP (Hands Free Profile) |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne, zamknięte |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Składana konstrukcja | tak |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| True Wireless | nie |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm |
| Typ słuchawek | nauszne |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wodoodporność | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
| Złącze | jack 3,5 mm, jack 6,3 mm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 130,97 zł
Aktualna cena od 130,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 199,00 zł | Akces-Markt | - |
| 03.07.2025 | 188,99 zł | RTV EURO AGD | -10 zł |
| 03.08.2025 | 188,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 169,00 zł | Akces-Markt | -19 zł |
| 03.10.2025 | 169,00 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 169,00 zł | Akces-Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 159,99 zł | RTV EURO AGD | -9 zł |
| 03.01.2026 | 198,90 zł | Empik.com | 38 zł |
| 03.02.2026 | 190,95 zł | Empik.com | -7 zł |
| 03.03.2026 | 169,00 zł | Akces-Markt | -21 zł |
| 03.04.2026 | 143,54 zł | Empik.com | -25 zł |
| 03.05.2026 | 130,97 zł | RTV EURO AGD | -12 zł |
| 16.05.2026 | 130,97 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 130,97 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 130,97 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Oneodio
Kategoria: Bezprzewodowe Ceny od 127.04 zł do 189.54 zł
EAN: 6974028140021
SKU: 06974028140021
Polecana ofertaRTV EURO AGD
130,97 zł
Przejdź do sklepu >



