Indesit BTW S50400 PL N pralka 5kg 1000obr/min
Polecana ofertaOle Ole!
979,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Pralka Indesit BTW S50400 PL N to kompaktowe rozwiązanie dla małych przestrzeni. Oferuje 5 kg załadunku i 1000 obr/min. Dzięki funkcjom takim jak dodatkowe płuk... rozwiń
Indesit BTWS50400PLN 5kg 1000obr/min Pralka
979,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyka wagowa:tak;Blokada rodzicielska (panelu sterowania):nie;Czas trwania programu "eco 40 60":3:05;Czyszczenie bębna:nie;Długość kabla:120 cm;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływow...
- Brand: Indesit
- Certification: EC EPREL 2016319
- Ean: 8050147694053
- Gtin: 8050147694053
- Producer: Indesit
Pralka Indesit BTWS50400PLN 5kg 1000obr/min
986,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Indesit
- Color: biały
- Ean: 8050147694053
- Gtin: 8050147694053
- Producer: Indesit
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyka wagowa | tak |
|---|---|
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | nie |
| Czyszczenie bębna | nie |
| Długość kabla | 120 cm |
| Długość węża dopływowego | 0 cm |
| Długość węża odpływowego | 0 cm |
| Dodatkowe informacje | menu w języku polskim, opisowy panel sterowania |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | dodatkowe płukanie, możliwość obniżenia zużycia energii, pranie intensywne (odplamianie), pranie wstępne, start/pauza z opcją dołożenia prania |
| Funkcje dodatkowe | możliwość dodania ubrań podczas cyklu, możliwość obniżenia zużycia energii, możliwość wyboru szybko/ekonomicznie, pranie wstępne |
| Głębokość z elementami wystającymi | 0 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne zabezpieczenia | blokada przedwczesnego otwarcia drzwi |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | B |
| Klasa wirowania | C |
| Kolor drzwiczek | biały |
| Kolor urządzenia | biały |
| Kontrola piany | tak |
| Maksymalne obroty wirowania | 951 obr/min |
| Możliwość zmiany temperatury | z programem |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Pojemność | 5 kg |
| Poziom hałasu - pranie | 0 dB |
| Poziom hałasu - wirowanie | 76 dB |
| Programy prania | ekonomiczny, odplamianie, pranie wstępne |
| Programy | 20 stopni, bawełna 30 stopni, bawełna 40 stopni, bawełna 60 stopni, bawełna 90 stopni, delikatny, eco 40-60, płukanie + wirowanie, syntetyki, wełna, wirowanie/odpompowywanie |
| Regulacja obrotów wirowania | skokowa |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Szerokość | 40 cm |
| Typ załadunku | od góry |
| Typ | ładowane od góry |
| Usuwanie sierści zwierząt | nie |
| Wielkość załadunku | 5 kg |
| Wilgotność resztkowa | 62 % |
| wirowanie | 1000 obr/min |
| Wskaźnik przebiegu programu | tak |
| Wyposażenie standardowe | instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 90 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Wyświetlanie pozostałego czasu | tak |
| Zastosowane technologie | codzienne pranie Indesit Turn & Go, obniżenie zużycia energii Whirlpool/Indesit Energy Saver |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 52 kWh |
| Zużycie prądu (cykl) | 0,52 kWh |
| Zużycie wody (cykl) | 40 l |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 987,00 zł
Aktualna cena od 979,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1135,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1370,49 zł | Ole Ole! | 235 zł |
| 03.08.2025 | 1370,49 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -171 zł |
| 03.10.2025 | 1099,00 zł | Empik.com | -100 zł |
| 03.11.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.12.2025 | 998,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.01.2026 | 989,00 zł | RTV EURO AGD | -9 zł |
| 03.02.2026 | 1043,77 zł | Empik.com | 54 zł |
| 03.03.2026 | 987,00 zł | Ole Ole! | -56 zł |
| 01.04.2026 | 979,00 zł | Ole Ole! | -8 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 987,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 979,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 8 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Indesit
Kategoria: Indesit Ceny od 979 zł do 986 zł
EAN: 8050147694053
SKU: OI_357823647
Polecana ofertaOle Ole!
979,00 zł
Przejdź do sklepu >

