AMD Ryzen 5 5600G 6x 3 9 GHz 16 MB AM4 box
Polecana ofertaRTV EURO AGD
639,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, AMD Ryzen 5 5600G to wydajny procesor z 6 rdzeniami i 12 wątkami, pracujący z częstotliwością od 3,9 GHz do 4,4 GHz. Wyposażony w zintegrowaną grafikę AMD Radeo... rozwiń
AMD Ryzen 5 5600G BOX (100-100000252BOX) Procesor
639,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Architektura 32-bit:nie;Architektura 64-bit:tak;Częstotliwość taktowania:3,9 - 4,4 GHz;Gwarancja:36 miesięcy;Informacje dodatkowe:0;Liczba rdzeni:6;Liczba rdzeni:6;Liczba wątków:12;Liczba wątków:12;Ma...
- Brand: AMD
- Ean: 0730143313414
- Gtin: 0730143313414
- Producer: AMD
- R: A
Procesor AMD Ryzen 5 5600G (16MB, 6x 4.4GHz) 100-100000252BOX
785,54 zł
Sprzedawca: ESUS IT
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cache: 16MB
- Code: 100-100000252BOX
- Cpu pn: 100-100000252BOX
- Częstotliwość cpu: 3.90GHz
- Częstotliwość maksymalna cpu: 4.40GHz
- Gniazdo cpu: AM4
- Gwarancja: 3 lata
- Ilość rdzeni: 6
- Ilość wątków: 12
- Konfiguracja gniazd cpu: 1P
- Maksymalna ilość wydzielanego ciepła w ciągu sekundy (tdp): 65W
- Model cpu: Ryzen 5 5600G
- Opakowanie: BOX
- Pamięć w urządzeniu: DDR4
- Producent tłumacz: AMD
- Producent: AMD
- Rodzina cpu: Ryzen 5
- Rozmiar: uniwersalny
- Stan: nowy
- Typ produktu: Procesor
- Wersja pci express: PCIe 3.0
AMD Ryzen 5 5600G BOX (100-100000252BOX) Procesor
719,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: AMD
- Ean: 0730143313414
- Gtin: 0730143313414
- Producer: AMD
Procesor AMD Ryzen 5 5600G S-AM4 3.90/4.40GHz BOX
748,00 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja Konfigurowalne wyższe TDP 65 W Częstotliwość bazowa procesora 3,9 GHz Tryb pracy procesora 64-bit Tryb pracy procesora 32-bit Pudełko Tak Gniazdo procesora Socket AM4 Liczba rdzeni proces...
- Cache l2: 1 MB
- Cache l3: 16 MB
- Chłodzenie w zestawie: Tak
- Częstotliwość taktowania: 3.9
- Gniazdo: Socket AM4
- Ilość rdzeni: 2
- Liczba wątków: 12
- Odblokowany mnożnik: tak
- Proces litograficzny: 7
- Producer: AMD
- Tdp: 65 W
- Układ graficzny: Radeon Vega 7
- Wersja: BOX
Procesor Amd Ryzen 5 5600G S-AM4 3.90/4.40GHz Box
954,88 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Procesor AMD RYZEN 5 5600G 6 x 3,9 GHz Procesor Ryzen 5 5600G 4,4GHz AM4 100-100000252BOX Kod procesora: 100-100000252BOX Rodzina procesora: AMD Ryzen 5 Gniazdo procesora: Socket AM4 Taktowanie proces...
- Architektura: 64-bit
- Cechy dodatkowe: odblokowany mnożnik
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Chłodzenie w zestawie: tak
- Generacja procesora: 3
- Kod producenta: 100-100000252BOX
- Liczba rdzeni procesora: 6
- Liczba wątków: 12
- Maksymalny pobór mocy: 65
- Model zintegrowanej karty graficznej: Radeon Vega 7
- Pamięć podręczna: 16
- Proces technologiczny: 7
- Producent: AMD
- Seria: AMD Ryzen 5
- Stan opakowania: oryginalne
- Taktowanie bazowe procesora: 3.9
- Taktowanie maksymalne procesora: 4.4
- Typ gniazda procesora: AMD Socket AM4
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.45
- Wersja opakowania: BOX
- Załączone wyposażenie: chłodzenie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Architektura 32-bit | nie |
|---|---|
| Architektura 64-bit | tak |
| Częstotliwość taktowania | 3,9 - 4,4 GHz |
| Częstotliwość taktowania | 3,9 GHz |
| FSB | 0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Model procesora | 5600G |
| Napięcie zasilania rdzenia | 0 |
| Odblokowany mnożnik | tak |
| Pamięć podręczna Cache L2 | 3 MB |
| Pamięć podręczna Cache L3 | 16 MB |
| Pobór mocy | 65 W |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Producent | AMD |
| Rodzaj gniazda | socket - AM4 |
| Rodzaj procesora | Ryzen 5 |
| Seria procesora AMD | AMD seria 5000 |
| Typ i model procesora AMD | Ryzen 5 5600G |
| Typ obsługiwanej pamięci RAM | DDR4 |
| Wentylator w zestawie | tak |
| Wersja | BOX |
| Zintegrowany układ graficzny | AMD Radeon Graphics |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 497,37 zł
Aktualna cena od 639,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 519,90 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 497,37 zł | Amazon.pl | -22 zł |
| 03.08.2025 | 559,00 zł | Sklep komputronik.pl | 61 zł |
| 03.09.2025 | 513,36 zł | Amazon.pl | -45 zł |
| 03.10.2025 | 610,20 zł | ESUS IT | 96 zł |
| 03.11.2025 | 748,00 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | 137 zł |
| 03.12.2025 | 729,57 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -18 zł |
| 03.02.2026 | 794,32 zł | ESUS IT | 64 zł |
| 03.03.2026 | 757,21 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -37 zł |
| 03.04.2026 | 793,20 zł | ESUS IT | 35 zł |
| 03.05.2026 | 719,00 zł | RTV EURO AGD | -74 zł |
| 18.05.2026 | 639,00 zł | RTV EURO AGD | -80 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 497,37 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 639,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 142 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: AMD
Ceny od 639 zł do 954.88 zł
EAN: 0730143313414
SKU: 100-100000252BOX
Polecana ofertaRTV EURO AGD
639,00 zł
Przejdź do sklepu >




