Intel Core i3-12100, 4 rdzenie, 4.3GHz, 12MB cache, LGA1700, box
Polecana ofertaAllegro
1 109,28 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Intel Core i3-12100 to procesor 12. generacji z czterema rdzeniami i ośmioma wątkami, oferujący taktowanie do 4,3 GHz. Obsługuje pamięć DDR4 i DDR5, a zintegrow... rozwiń
Nowy Procesor Intel Core i3-12100 S1700 4/8C 3.3/5.0GHz z k. graficzną
1 109,28 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Polska dystrybucja, towar fabrycznie nowy PRODUKT Kompletny RARYTAS █─█▐▌▀█▀ Okazja !: Towar fabrycznie nowy, nigdy nieużywany, super promocja cenowa ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Wersja: Bo...
- Architektura: 64-bit
- Cechy dodatkowe: odblokowany mnożnik
- Certyfikaty zgodności: CE, WEEE
- Chłodzenie w zestawie: tak
- Generacja procesora: 12
- Kod producenta: BX8071512100
- Liczba rdzeni procesora: 4
- Liczba wątków: 8
- Maksymalny pobór mocy: 60
- Model zintegrowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 730
- Pamięć podręczna: 12
- Proces technologiczny: 10
- Producent: Intel
- Seria: Intel Core i3
- Stan opakowania: oryginalne
- Taktowanie bazowe procesora: 3.3
- Taktowanie maksymalne procesora: 4.3
- Typ gniazda procesora: Intel Socket 1700
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.15
- Wersja opakowania: BOX
- Załączone wyposażenie: oryginalny wentylator
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Architektura 32-bit | nie |
|---|---|
| Architektura 64-bit | tak |
| Architektura procesora | Alder Lake |
| Częstotliwość taktowania | 3,3 - 4,3 GHz |
| Częstotliwość taktowania | 3,3 GHz |
| Dodatkowe dane | 0 |
| FSB | 0 |
| Generacja procesora Intel Core | 12gen |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Hyper-Transport | nie |
| Hyper-Treading | tak |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i3-12100 |
| Odblokowany mnożnik | nie |
| Pamięć podręczna Cache L3 | 12 MB |
| Pobór mocy | 60 W |
| Proces technologiczny | 10 nm |
| Producent | Intel |
| Rodzaj gniazda | socket - 1700 |
| Rodzaj procesora | Core i3 |
| Typ i model procesora Intel | Core i3-12100 |
| Typ obsługiwanej pamięci RAM | DDR5, DDR4 |
| Wentylator w zestawie | tak |
| Wersja | BOX |
| Zintegrowany układ graficzny | Intel UHD Graphics 730 |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 469,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 469,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.06.2025 | 491,99 zł | Empik.com | 22 zł |
| 03.07.2025 | 469,00 zł | RTV EURO AGD | -22 zł |
| 03.08.2025 | 469,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 481,99 zł | Empik.com | 12 zł |
| 03.10.2025 | 478,54 zł | Empik.com | -3 zł |
| 03.11.2025 | 549,99 zł | Empik.com | 71 zł |
| 03.12.2025 | 586,26 zł | Empik.com | 36 zł |
| 03.01.2026 | 731,43 zł | Empik.com | 145 zł |
| 03.02.2026 | 705,88 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -25 zł |
| 03.03.2026 | 597,72 zł | Empik.com | -108 zł |
| 03.04.2026 | 808,34 zł | Empik.com | 210 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 469,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Intel
Cena: 1109.28 zł
EAN: 5032037238458
SKU: 05032037238458
Polecana ofertaAllegro
1 109,28 zł
Przejdź do sklepu >
